Znak Miłości - naklejki (500 sztuk)

Dostępność: brak towaru
Cena: 25,00 zł 25.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Znak Miłości pomaga w odrodzeniu i przejawieniu się Ducha Miłości na Ziemi, przebudzeniu ludzkiej duszy oraz doprowadzeniu do harmonii we wszystkich ciałach i polach duchowo-energetycznych człowieka. Znak Miłości dostraja do wibracji Miłości również inne stworzenia, pola i przestrzenie.
Doświadczenia ze stosowania Znaku Miłości są niesamowite. Nastąpiło wiele uzdrowień trudnych przypadków. Prawie wszyscy ich użytkownicy potwierdzają bardzo szybkie ustępowanie różnego rodzaju chorób, bólów i dolegliwości, np.: szybsze gojenie się ran, kości, cofanie się trudno uleczalnych chorób, uzdrowienia dzieci, zwierząt i roślin itp., doznając równocześnie ogólnej poprawy samopoczucia.

Działanie Znaku Miłości jest wszechstronne i nieograniczone. W zależności od potrzeb znak ten uzdrawia, oczyszcza, chroni, harmonizuje, transformuje, aktywizuje uśpione i nowe kody Człowieka Kosmicznego, przyspiesza kwantowe wyniesienie człowieka, ludzkości i Ziemi w Wyższe Wymiary Kosmicznej Miłości. Możemy go stosować wszędzie tam, gdzie zechcemy zaprosić do działania Miłość. To Bóg będzie przebudzał, uzdrawiał, leczył, chronił, aktywizował, neutralizował itd. w sposób i w zakresie, jaki uzna On za najlepszy.

Używanie Znaku Miłości pomaga neutralizować bóle różnego pochodzenia, minimalizuje niebezpieczeństwa kolizji i wypadków, zwiększa produkcję rolną, oczyszcza i neutralizuje szkodliwe odpady, harmonizuje i energetyzuje produkty odżywiania i leczenia. Znak Miłości pomaga również w uzdrawianiu ludzkich emocji i myśli, wzmacnia i chroni energetycznie ludzi, zwierzęta, przestrzenie i pomieszczenia; oczyszcza i wzmacnia ciała ludzkie (fizyczne i subtelne - mentalne, emocjonalne, duchowe) i ciała zwierząt; działa pozytywnie na florę i faunę, pola myśli i emocji; wypłukuje stare, niepotrzebne wzorce poprzez intensywne przyciągnięcie do naszego życia Czystych Wibracji Miłości Boskiego Światła i Ducha Miłości.

Znak Miłości można używać poprzez jego rozwieszanie, wyłożenie, naklejanie, naniesienie na ubiór czy też w sposób, jaki każdy z nas poczuje za najbardziej odpowiedni, kierując się intuicją lub doświadczeniami innych. Osoby mające kontakt z Nauczycielami mogą prosić o konkretne wskazówki np.: Gdzie należy go przykleić? W ilu egzemplarzach? Jak długo ma być przyklejony? Gdzie rozłożyć czy powiesić Znak Miłości?

Jak stosować Znak Miłości:
  • naklejać na lub w pobliżu chorych i bolących miejsc (w przypadku ran przyklejamy w ich okolicy), punktach akupunkturowych, czakrach itp.
  • przyklejać na gips, opatrunek, ubranie (na lub pod), buty, opakowania żywności, lekarstwa, butelki z wodą, naczyniach, meblach, pościeli itp.
  • rozklejać (rozwieszać) w pomieszczeniach otwartych i zamkniętych, domach, szkołach, uczelniach, szpitalach, urzędach, środkach transportu (samochód, tramwaj, autobus, kolej, samolot, jacht, statek), stodołach, spichlerzach, parkach, śmietnikach, wysypiskach śmieci, zwierzyńcach, urządzeniach mechanicznych, elektrycznych i cyfrowych;
  • nosić przy sobie np. w kieszeni, portfelu itp.

Dla skutecznego działania Znaku Miłości nie jest konieczna jego widoczność dla osób trzecich i bezpośrednio zainteresowanych - można go przykleić pod łóżkiem, stołem, krzesłem, od wewnętrznej strony ubrania itp.

Naklejenie, rozłożenie lub inne używanie Znak Miłości jest naszym zaproszeniem i wyrażeniem zgody na działanie Ducha i Energii Miłości w danej przestrzeni, czasie i sytuacji. W ten sposób umożliwiamy Istotom Miłości na aktywniejsze i pełniejsze działanie na Ziemi zgodnie z Prawami Kosmicznymi. Używając Znaku Miłości nie skupiajmy się tylko na własnej osobie i rodzinie. Rozklejamy go tam gdzie się udajemy, czym jedziemy, gdzie przebywamy, gdzie pracujemy i mieszkamy.
Nie ma potrzeby wyrażania konkretnej intencji czy życzenia (chociaż można to zrobić) przy korzystaniu ze Znaku Miłości. Naklejenie, wyłożenie, powieszenie Znaku Miłości jest również naszym zawołaniem do Boga o pomoc, ma więc podobną siłę i działanie jak pisemna forma palenia próśb.

Każdy przypadek, sytuacja jest inna. Nie ma tu sztywnych reguł i zasad. Po prostu użyjmy Znak Miłości, a potem ufnie czekajmy na rezultaty i efekty, jakie się pojawią.

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Inni klienci kupili również
Znak Miłości - brelok
Znak Miłości - brelok

15,00 zł

egz.
MA-URI - Tam, gdzie otwiera się niebo
MA-URI - Tam, gdzie otwiera się niebo

20,00 zł

egz.
Facet@enter
Facet@enter

25,00 zł

Cena regularna:

38,50 zł

Najniższa cena: 38,50 zł
egz.
Życie i nauka mistrzów Dalekiego Wschodu Tom I - III
Życie i nauka mistrzów Dalekiego Wschodu Tom I - III

53,00 zł

Cena regularna:

63,00 zł

Najniższa cena: 63,00 zł
egz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl