Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.

Nieznany Świat 10/2004

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Kamień dla świata - zawsze na początku września, przy pełni Księżyca, w niewielkiej afrykańskiej miejscowości Glidja w Togo, czarownicy udają się do palmowego lasu po znak w postaci kamienia materializującego się w dłoniach wybrańca. Od jego barwy zależy, jaki będzie następny Rok Skalny w życiu naszej planety. Jeśli kamień jest biały lub niebieski, oznacza dla świata pokój, natomiast czerwony zwiastuje wojnę. W 1914 i 1939 roku zmaterializowany przedmiot miał barwę czerwoną. Natomiast 4 września 2003 czarownik pokazał ludowi plemienia Mina, że trzymany przez niego w ręku kamień jest biały. Aby zdokumentować ten mało znany obrzęd, Alicja Niedźwiecka pojechała aż pod równik.
 • Prawo do bycia sobą - sylwetka jednego z najbardziej znaczących mistrzów duchowych minionego stulecia, który przybrał przydomek Osho. Dlaczego władze i establishment religijny oraz naukowy wielu krajów świata tak bardzo bały się tego człowieka? Co sprawiło, że w 17 państwach odmówiono mu wizy, represjonowano, więziono, deportowano, utrudniano prowadzenie działalności? Komu przeszkadzała medytacja przestrzeni i mistyczna róża? Na czym polega duchowy fenomen mistrza z Indii, o którym mówi się, że połączył Wschód z Zachodem?
 • Zagadka Pedra Furada - czy Aborygeni żyli także ... w Brazylii? Kolejne zaskakujące odkrycia i znaleziska powiększają zamieszanie wśród dogmatycznych interpretatorów historii świata. Jak by mało było naskalnych malowideł sprzed 30 tysięcy lat, odkrytych na terenie brazylijskiego Serra da Capirara Park przypominających do złudzenia sztukę Aborygenów w Meksyku natrafiono na ludzkie czaszki liczące 13 tysiącleci. Posiadają one charakterystyczne cechy rdzennych mieszkańców krainy kangurów. Jak to możliwe i co wspólnego ma z wędrówkami przez ocean! pewnych roślin?
 • Tropiciel tajemnic Kosmosu - był samotnikiem, niechętnie współpracującym z innymi i często traktującym ich z góry. Popędliwych, a nierzadko obraźliwych słów, jakich użył w swoich artykułach i książkach pod adresem badaczy UFO przeciwnych jego koncepcjom, nie sposób zapomnieć. Jednocześnie bezsprzecznie należał do najwybitniejszych na świecie znawców fenomenu UFO. O Zbigniewie Blani-Bolnarze, który odszedł przed rokiem i który, jak się okazało, w okresie poprzedzającym jego nagłą i przedwczesną śmierć prowadził na własną rękę prace nad skonstruowaniem urządzenia pozwalającego, w jego przekonaniu, nawiązać kontakt z innymi kulturami kosmicznymi, opowiada jeden z jego przyjaciół, Cezary Kwiatkowski. Ujawniamy nieznane fakty.
 • Polska w Unii Europejskiej: horoskop symboliczny - Ewa Seydlitz, pisarka, astrolożka i ezoteryczka sporządziła symboliczny horoskop związany z miejscem i perspektywami Polski w Unii Europejskiej. Rozważania te znajdą się w książce przygotowywanej do druku przez autorkę. Wnioski nie są, niestety, zbyt optymistyczne, choć sprawiedliwie trzeba przyznać, że gdyby nasz kraj do Unii nie wszedł, przypuszczalnie również nie byłyby one krzepiące. Zadufanym w sobie politykom, stanowiącym, niestety, większość, lektury tej trzyczęściowej publikacji nie polecamy, bo i tak z niej niczego nie zrozumieją, natomiast nielicznym pozostałym cała rzecz powinna dać wiele do myślenia. Adepci i fani astrologii będą natomiast mieli co analizować, zaś czytelnikom, którzy w tej dziedzinie czują się niezbyt pewnie, polecamy przykłady potencjalnych zachowań, przyporządkowane podanym w materiale położeniom planet. Wygląda na to, że na świetlaną przyszłość Polski, zapowiedzianą niegdyś przez słynnego polskiego jasnowidza, ojca Czesława Klimuszkę, przyjdzie jeszcze poczekać.
PONADTO:
 • Wędrówki i przekaz wielowątkowa relacja malarki Alicji Stöger Zamojskiej, osoby niejednokrotnie opuszczającej ciało w pełnym stanie świadomości. Jej której wystąpienie na ubiegłorocznym kongresie Śmierć nie istnieje. Inny wymiar życia wzbudziło wśród uczestników widoczne poruszenie.
 • Szyfry naszych myśli.
 • Szmilichowski w najważniejszych sprawach dotyczących ludzkiego bytu opowiada się za układem otwartym.
 • Strefy śmierci, czyli szczególne miejsca na Ziemi, w których liczba zgonów okazuje się znacznie wyższa, niż gdzie indziej. Co jest tego przyczyną? (bardzo ciekawa publikacja).
 • Terapeuci i łowcy energii w cyklu Zrozumieć piramidy.
 • Szkło z nieba, a może z Ziemi w Okruchach Wszechświata.
 • Kręgosłup drzewo życia i Stanisław Wielgus z Wybrzeża w Poczcie healerów polskich.
 • Oskarżenia doktora Matthiasa Ratha (bulwersujące fakty ujawnione przez amerykańskiego lekarza).
 • Ta cudowna vilcacora w ocenie szwedzkiego naukowca chińskiego pochodzenia, Yezhou Shenga z Biomedycznego Centrum Uniwersytetu w Lund, gdzie nad południowoamerykańskim pnączem od kilku lat prowadzone są badania.
 • Skok wysokiego ryzyka.
 • Armia Bogów.

Dane techniczne

Liczba stron 76
Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl