Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
Propolis Plus Cynk i Acerola (60 tabl.)
Propolis Plus Cynk i Acerola (60 tabl.)
28,50 zł 21,00 zł
szt.
Płyn do ciała STABILIZOWANY CZARNOMORSKI ŁUG (950ml)
Płyn do ciała STABILIZOWANY CZARNOMORSKI ŁUG (950ml)
32,00 zł 23,00 zł
szt.
Biolit Florenta krem (30 ml)
Biolit Florenta krem (30 ml)
75,00 zł 53,00 zł
szt.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 200,00 zł
szt.
Chlorella 200 tabl. Super Alga
Chlorella 200 tabl. Super Alga
27,50 zł 17,00 zł
szt.
Natur C active - Aktywna witamina C
Natur C active - Aktywna witamina C
19,00 zł 15,00 zł
egz.
Antybakteryjny Płyn do ciała Ag 124 (100 ml)
Antybakteryjny Płyn do ciała Ag 124 (100 ml)
59,00 zł 42,00 zł
szt.

Nieznany Świat 10/2005

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Wylatowo i okolice: cienka, czerwona linia
 • Bóg w naszych głowach? - kanadyjski neurolog, dr Michael Persinger twierdzi, że niemal wszystkie zjawiska paranormalne - podróże poza ciałem, porwania ludzi przez Obcych, objawienia i mistyczne iluminacje - powstają wskutek oddziaływań pól elektromagnetycznych. Wykorzystując przyrząd o nazwie Octopus (Ośmiornica) udowodnił, że właściwie każdy może doświadczyć obecności Boga. Gdy drażni się prądem określone struktury mózgowe, ludzie widzą Jezusa, odczuwają łączność z Wszechświatem, spotykają bliskich zmarłych... Czy zatem Bóg znajduje się wyłącznie w naszych głowach? A może posiadamy coś w rodzaju anteny, dzięki której nasz umysł nastawia się na boską częstotliwość? Na to pytanie od lat próbuje udzielić odpowiedzi neuroteologia - nauka badająca związki występujące pomiędzy systemem nerwowym a sprawami duchowymi. Dwuczęściowa, wielowątkowa publikacja Wojciecha Chudzińskiego.
 • Boginie bywają samotne - najbardziej głęboka i wnikliwa spośród wszystkich publikacji, jakie ukazały się w polskiej prasie o hinduskiej świętej, Mamie Meery, przyjmującej ludzi w Niemczech na zamku w Schaumburgu, dokąd zagraniczne biura, w tym także polskie, organizują wyjazdy. Kim jest pilnie strzeżona i izolowana od świata zewnętrznego kobieta, która nie udziela żadnych wywiadów, a według słów jej opiekunów, przecina węzły karmiczne? Joannie Lamparskiej udało się dotrzeć do osób z najbliższego otoczenia Mutter Meery i porozmawiać z nimi, co pozwoliło rzucić nieco więcej światła na postać i działalność tajemniczej mistyczki.
 • 55 milionów lat temu na tetydzkiej plaży - nieopodal wsi Konské na Słowacji odkryto dziwne ślady stóp odciśniętych w kamieniach. Swoim kształtem i rozmiarami odpowiadają one nie - jak można by przypuszczać - stopom neandertalczyka, lecz homo sapiens, na co wskazuje budowa palców u nóg. Rzecz w tym, że człowiek, który pozostawił po sobie w skale takie pamiątki, nie miał prawa wówczas istnieć, jako że wapienie te powstały w starym trzeciorzędzie. Kolejna zdumiewająca zagadka prehistorii i tradycyjny opór ortodoksyjnych naukowców wzbraniających się przed rzetelną analizą znaleziska. Natomiast niezależnych badaczy ostrzeżono, żeby sami na własną rękę niczego nie szukali, a najlepiej o całej sprawie zapomnieli.
 • Jestem mostem pomiędzy światami - przed rokiem, we wrześniu 2004 r. zginął w katastrofie samochodowej profesor John E. Mack, psychiatra z Harvardu, autor jedenastu książek, a wśród nich szczególnie głośnej pozycji Uprowadzeni. Ten znany badacz kontaktów z Obcymi, zmagający się nieustannie z atakami kolegów ze środowiska naukowego, z biegiem lat nabrał przekonania, że analizowanych przez niego przypadków wzięć, które stały się udziałem wielu ludzi, nie da się zakwalifikować jedynie jako wytworów ich wyobraźni. Zapytany kiedyś, jakie przesłanie chciałby przekazać innym, odpowiedział: Nie wiem, dlaczego tak trudno zaakceptować fakt, że na Ziemi występują zjawiska racjonalnie niewytłumaczalne. Uwikłaliśmy się w antropocentryzm... Zgubiliśmy wiarę, że istnieje coś poza światem fizycznym. Odcięliśmy się od świata ducha, świętości. A ja jestem tylko mostem między tymi światami.
 • Bramy dla wirusów
 • - powszechnie wiadomo, że stres mobilizuje. Jeśli człowiek ucieka, bo goni go stado wilków, wydzielane przez niego związki chemiczne przyśpieszają pojemność płuc i aktywizują układ immunologiczny, by w przypadku zranienia komórki były gotowe do walki z mikroorganizmami. Generalnie – im więcej energii, tym więcej zajętych bram, a tym samym mniejsza ilość wirusów przenikających do organizmu. Czy w takiej sytuacji ludziom z chorobą nowotworową nie powinno zalecać się prowadzenia życia pełnego emocji? Bardzo ciekawy i płodny poznawczo tekst napisany przez lekarza.
PONADTO:
 • Trzy mantry.
 • Szmilichowski i Jeden zwyczajny człowiek.
 • W Odkrywaniu Atlantydy wizje i ridingi Edgara Cayce'go, a w Okruchach Wszechświata o NOL-ach (nieznanych obiektach... lodowych).
 • Ósmy cud świata (o projekcie wzniesienia w Indiach największej statui, jaką kiedykolwiek podziwiały ludzkie oczy).
 • Kosmos za żelazną kurtyną i tajemnice czarnej pustki.
 • W Poczcie healerów polskich terapeutka z Władysławowa, Alina Kaczkowska i jej lekarstwo na depresje.
 • Transformacja duszy - fascynacja amerykańskiego lekarza Samuela H. Sandweissa działalnością Sathya Sai Baby doprowadziła go do ważnych odkryć w sferze związków pomiędzy medycyną a duchowością.
 • Towarzysze czarodzieje w comiesięcznej Filmotece.
 • Horoskop na październik.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl