Nieznany Świat 10/2017

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 8,90 zł 8.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 W NUMERZE 10/​2017:

Jak wam nie wstyd?
pyta Redaktor Naczelny wielkie nazwiska Polskiej Policji, które za wszelką cenę starają się zdyskredytować zasługi jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego na polu poszukiwań zaginionych ludzi i innych beznadziejnych spraw.

Dostępne również wydanie elek­tron­iczne miesięcznika na e.nieznanyswiat.pl

KARMA NARODÓW: TRAUMY PO WOJNACH
Historia ludzi jest (niestety) historią wojen. Na płaszczyznach niewidocznych dla oka konflikty i krzywdy przybierają zupełnie inną formę, ciągnącą się przez wieki za całymi narodami — pisze dr Małgorzata Stępień, wyjaśniając, że prawy karmy dotyczy nie tylko jednostek, ale też całych społeczeństw, w których często tlą się urazy i resentymenty mogące eksplodować z byle powodu.

Kronika Akaszy
czyli Newsy, a w nich m.in.: o dowodach na intensywniejszą aktywność mózgu u kobiet w porównaniu do mężczyzn (!), o nowych badaniach nad autentycznością Całunu Turyńskiego oraz próbach ustalenia przez belgijskich uczonych, jak wyglądają kolejne przystanki na drodze przez zaświaty.

Widzę także niebo
Andrzej Szmilichowski, grzebiąc — jak pisze — we własnej przeszłości, motywuje każdego z nas, byśmy poszukali w swoim życiu momentów niesamowitych — cudownych zbiegów okoliczności, które pokazały, że w chaosie istnienia może być jakiś ukryty plan.

Tajemniczy świat niskich częstotliwości
ELF — czyli skrajnie niskie częstotliwości wykorzystywane są nie tylko do komunikacji z łodziami podwodnymi. Naukowcy twierdzą, że ekspozycja na nie może wywoływać negatywne zmiany w układzie nerwowym, jednak, jak wynika z niezależnych badań, odpowiednio dobrane częstotliwości z tego zakresu mogą wprowadzać ciało w stan wewnętrznej harmonii i skłaniać je do samoleczenia — pisze Robert Buchta.

KTO NAMI RZĄDZI. ANALIZA DUCHOWA
Do władzy stworzeni są ci, którzy jej nie pragną — pisze dr Włodzimierz Borzęcki. Nie jest to jednak manifest polityczny autora. Włączając psychologię i ezoterykę w analizę świata polityki autor pyta, czy to, że jest jak jest zależy od poziomu rozwoju świadomości ludzi, którzy nami rządzą?

WIDMA WĄWOZU STRACHU
Jest w Tadżykistanie miejsce, które potrafi wedrzeć się do psychiki. Ludziom, którzy tam nocują śni się zwykle to samo, jakby Khrebet Gissarski starał się im coś przekazać. Wielu badaczy oraz podróżników miało w tych dzikich ostępach inne niesamowite przygody…

O czym wiedział, a czego nie mógł powiedzieć prof. Zigel
Redaktor Naczelny w krótkiej retrospekcji wspomina spotkanie z Feliksem Zigelem — czołowym radzieckim badaczem zjawiska UFO, który starał się analizować je od strony naukowej. Choć przez pewien czas miał na swoją działalność zielone światło od władz, jasno dano mu do zrozumienia, że nie może mówić publicznie o niektórych wnioskach…

Dzikie serca
Ewa Banaszkiewicz - fil­mowiec i dokumentalistka, założycielka fundacji ANIMALS w osobistej, nielukrowanej publikacji o swoim życiu z kotami, których dawniej — jak przyznaje — nie rozumiała. Dziś jest pewna, że zwierzęta są po to, by wprowadzać w nasze życie powolne oświecenie i uczyć bezkompromisowej miłości.

Dotknięcie Nieznanego
Rok temu podczas pobytu w nałęczowskim sanatorium nasza czytelniczka przeżyła brutalny atak tajemniczej siły, która pozostawiła po sobie liczne obrażenia i traumę. Opiekujący się nią sanatoryjni lekarze nie wyglądali na zdziwionych i nie kwestionowali jej opowieści…

PŁEĆ DZIECKA NA ŻYCZENIE
Aż 75 procent kobiet i 70 procent mężczyzn w Polsce przyznaje, że chciałoby wybrać płeć swojego potomka przed jego poczęciem. Aleksandra Piaścik pisze o kilku naturalnych trikach, które mogą mieć na to wpływ.

Menopauza — zachowanie zdrowia i długowieczności
Znany czytelnikom medycznych stron NŚ dr Igor Błagoobrazow radzi, jak postępować w czasie menopauzy, aby jak najdłużej zachować żywotność i zdrowie.

KOLUMNY Z DUSZĄ SŁOŃCA
czyli obeliski. Pochodzą ze starożytnego Egiptu, ale dziś można je znaleźć w Londynie, Paryżu, Rzymie czy Waszyngtonie. Poświęcone pierwotnie Ra — bogowi Słońca, są czymś więcej niż tylko oznakami mocarstwowości. Kryje się w nich głęboka symbolika i ukryte przesłanie, niejasne dla profanów — pisze Ilona Słojewska.

CUD SŁOŃCA NAD FATIMĄ
13 października 2017 r. przypada setna rocznica Cudu Słońca, podczas którego nasza gwiazda wykonywała zaskakujące manewry. Wiele relacji sugeruje jednak, że gdy fatimskie słońce tańczyło nad tłumem, to prawdziwe było schowane za chmurami. Czy zgromadzeni wierni widzieli obiekt UFO? A może wszyscy stali się na chwilę wizjonerami? Więcej pytań i odpowiedzi w publikacji opatrzonej tytułem Tematu roku.

Gwiazda o imieniu Słońce
śpiewał rosyjski zespół rockowy Kino. Słońce tymczasem jest nieco jak człowiek. Ma wytyczoną linię życia i przyjdzie czas, kiedy zacznie gasnąć. Co wtedy stanie się z Ziemią?

Poczet healerów polskich
W nim Janusz Imiołczyk. Jego historia samouzdrowienia i metody terapeutyczne, wspomagane wiarą w moc pozytywnego myślenia, przypominają doświadczenia znanej na całym świecie amerykańskiej terapeutki Louise Hay.

O suplementacji piórem praktyka
Uzupełnianie diety rozmaitymi dodatkami, zwanymi suplementami, to temat kontrowersyjny — pisze dr Włodzimierz Borzęcki. Według niektórych witaminy i inne środki to bezwartościowe chemikalia nabijające kiesę Big Pharmie. Jest też druga strona medalu…

Melancholia
czyli Raport z bezdroży Andrzeja Szmilichowskiego, który zastanawia się, czy w dawnych czasach, do których uciekamy pamięcią, naprawdę było lepiej?

Pokolenia XYZ
O wpływie Urana, Neptuna i Plutona na ludzką mentalność i podejście do związków pisze w świetnej analizie astrologicznej Karolina Bródka.

Madala buntu
Do wychodzenia na ulicę i przeciwstawiania się władzy zachęca Uran — patron rebelii i rewolucji - pisze dr Piotr Piotrowski, objaśniając zodiakalny symbolizm buntu…

PONADTO:

•Kontakt Nietelepatyczny (listy do redakcji)
•Konwencja mentalna
•Lektury NŚ + TOP 10
•Filmoteka NŚ
•Horoskop na październik


Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl