Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.

Nieznany Świat 10/2018

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 8,90 zł 8.90
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0

Opis

W NUMERZE 10/2018

DUSZA I SEKS
Skoro prawdzi­wym celem związku jest nauka czy rozwój duchowy obu part­nerów, najlep­sze szanse ku temu mają pokrewne dusze. Zgodę duszy na związek z konkret­nym part­nerem można ustalić za pomocą metod pozazmysłowych. Ważny na tym polu okazuje się aspekt duchowy. Równie istotne jest współży­cie fizy­czne - przekonuje dr Włodz­imierz Borzęcki.

Kro­nika Akaszy
• Włochy: par­la­men­tarzyści żądają prawdy o UFO • Ludzkość rakotwór­cza • Egip­skie ciem­ności w Jakucji • Piramida Cheopsa gro­madzi energię? • Zagad­kowe coś w Trójką­cie Bermudzkim.

ZAPRO­GRAMOWANA PRZESZŁOŚĆ?
Czy dusze są ze sobą pow­iązane w różnych wcie­le­ni­ach? Wiele wskazuje, że obecne życie jest dopełnie­niem sce­nar­iusza z poprzed­niego wcie­le­nia, skąd wynikają wszelkie karmiczne kon­tynu­acje, spon­tan­iczne przy­padki odna­jdy­wa­nia swo­jej drugiej połowy czy nieuza­sad­nione anty­patie. Wszys­tkim tym zdaje się kierować KOS­MICZNY PLAN.

POD­SŁUCHI­WANIE MATRIKSA
Nasi przod­kowie potrafili usłyszeć, co mówi do nich świat, poprzez różnego rodzaju odd­zi­ały­wa­nia fizy­czne. Współcześni ludzie, żyjąc w pędzie, zatra­cili tę umiejęt­ność — pisze Robert Buchta.

ARGEN­TYNA: PRZY­PADKI TELE­POR­TACJI NA DRODZE KRA­JOWEJ NR 5
Jazda czwartym odcinkiem drogi kra­jowej nr 5, łączącej Trenque Lauquen i Santa Rosa może zakończyć się nagłym przeskok­iem o wiele kilo­metrów. Ludzie, którzy to przeżyli mówią też o wraże­niu zgu­bionego czasu.

Dostępne również wydanie elek­tron­iczne - e.nieznanyswiat.pl

Dotknię­cie Niez­nanego
- czyli stała rubryka, w której druku­jemy relacje Czytel­ników o ich zetknię­ci­ach z Niez­nanym. W tym numerze: • Ten sam równoległy sen • Wanna • Nocna wiz­yta kobi­ety w sari • Nicość.

EKSPERY­MENT EGIP­SKI
W 1993 r. Wielka Piramida stała się miejscem niezwykłego ekspery­mentu telepaty­cznego, który koor­dynował hisz­pański psy­cholog i badacz zjawisk para­nor­mal­nych Ricardo Bru. Drzwi do piramidy otworzył mu sam Zahi Hawass. Co wydarzyło się potem?

Muzeum figur helowych, czyli gdzie oni są?
Wszechświat upor­czy­wie mil­czy i choć mogą ist­nieć w nim mil­iardy obcych cywiliza­cji, żadna ofic­jal­nie nie skon­tak­towała się dotąd z ludzkoś­cią. A może źle ich szukamy? By odkryć nowy sposób komu­nikacji w Kos­mosie (inny niż radiowy), być może należy skupić się na zdol­noś­ci­ach ludzi takich jak Krzysztof Jack­owski — sugeruje Krystyna Kruczyńska.

WSZECHŚWIAT WIELOWYMI­AROWY
Kos­mos stanowi spójną całość, łącząc w sobie wymi­ary jawne oraz ukryte przed naszym postrze­ganiem. O tych niewidocznych poziomach mówi m.in. kon­cepcja Nas­sima Harameina. Artykuł dr Danuty Adamskiej-Rutkowskiej.

TEST WIARY­GOD­NOŚCI
Jest dobrym i doświad­c­zonym ter­apeutą; liczne opinie o Łukaszu Mat­laku można znaleźć m.in. w Internecie. W trak­cie dłu­go­let­niej współpracy z często goszczą­cym w Polsce dr. Kallem Sell­ersem (USA), którego został uczniem, pomogli wielu chorym. Napisali również wspól­nie książkę Zdrowie i zioła w nas.

Niedoce­ni­ana mag­ne­toter­apia
Zdaniem wielu lekarzy otwiera ona zamknięte drogi orga­nizmu do autore­gen­er­acji i prowadzi do wyleczenia.

Bez leków na odwod­nie­nie
Prob­lemy hor­mon­alne, kłopoty z sercem, nerkami czy zatokami to tylko niek­tóre przy­czyny utrud­ni­a­ją­cych codzi­enne funkcjonowanie obrzęków. Warto wiedzieć, jak się ich pozbyć bez stosowa­nia leków na odwodnienie.

Nor­man W. Walker: Bezwiekowy
Był najwybit­niejszym na świecie spec­jal­istą od… sałatek. Był też jed­nym z pier­wszych ekspertów w zakre­sie żywienia, który odkrył zalety soków z warzyw.

Trans­plan­tacje, bezdziet­ność i pochodze­nie człowieka
Co ma wspól­nego ciąża z trans­plan­tacją? Dużo więcej niż się wydaje. Na temat stanu bło­gosław­ionego i jego wpływu na orga­nizm kobi­ety krąży też wiele mitów.

Merkury w horoskopie dziecka
Jeśli chcesz wiedzieć, jakie wychowu­jesz dziecko, spójrz w jego horoskop, zwłaszcza w położe­nie Merkurego — radzi dr Piotr Piotrowski.

PON­ADTO:

KON­TAKT NIETELEPATY­CZNY - czyli Listy do Redakcji
WIDZĘ TAKŻE NIEBO: Wrażli­wość tej Ziemi
TRZY ZAGAD­KOWE WYDARZENIA
U PROGU DUCHOWEJ REWOLUCJI
WIT­A­MINY D3 i K2
KON­WENCJA MEN­TALNA: Kuglarze i mar­i­onetki
LEKTURY NŚ: Śnie­nie jako prak­tyka duchowa, Lekarz ujaw­nia prawdę o życiu po życiu, Sekrety zdrowego i pięknego umysłu, Ukryte przy­czyny refluksu i zgagi
FIL­MOTEKA NŚ: Oaza iluzji
RAPORT Z BEZ­DROŻY: Normy i sztormy
HOROSKOP NA WRZESIEŃ

Dowiedz się więcej o: PRENU­MERA­CIE oraz ZAKUPIE NUMERÓW ARCHIWALNYCH

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl