Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Nauka o umyśle
Nauka o umyśle
49,90 zł 19,90 zł
egz.
Mahabharata - Największy epos świata
Mahabharata - Największy epos świata
78,00 zł 42,90 zł
egz.
Ewangelia Ery Wodnika Jezusa Chrystusa
Ewangelia Ery Wodnika Jezusa Chrystusa
80,00 zł 55,00 zł
egz.
Zakazana historia ludzkości
Zakazana historia ludzkości
59,80 zł 29,90 zł
egz.

Nieznany Świat 10/2018

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 8,90 zł 8.90
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0

Opis

W NUMERZE 10/2018

DUSZA I SEKS
Skoro prawdzi­wym celem związku jest nauka czy rozwój duchowy obu part­nerów, najlep­sze szanse ku temu mają pokrewne dusze. Zgodę duszy na związek z konkret­nym part­nerem można ustalić za pomocą metod pozazmysłowych. Ważny na tym polu okazuje się aspekt duchowy. Równie istotne jest współży­cie fizy­czne - przekonuje dr Włodz­imierz Borzęcki.

Kro­nika Akaszy
• Włochy: par­la­men­tarzyści żądają prawdy o UFO • Ludzkość rakotwór­cza • Egip­skie ciem­ności w Jakucji • Piramida Cheopsa gro­madzi energię? • Zagad­kowe coś w Trójką­cie Bermudzkim.

ZAPRO­GRAMOWANA PRZESZŁOŚĆ?
Czy dusze są ze sobą pow­iązane w różnych wcie­le­ni­ach? Wiele wskazuje, że obecne życie jest dopełnie­niem sce­nar­iusza z poprzed­niego wcie­le­nia, skąd wynikają wszelkie karmiczne kon­tynu­acje, spon­tan­iczne przy­padki odna­jdy­wa­nia swo­jej drugiej połowy czy nieuza­sad­nione anty­patie. Wszys­tkim tym zdaje się kierować KOS­MICZNY PLAN.

POD­SŁUCHI­WANIE MATRIKSA
Nasi przod­kowie potrafili usłyszeć, co mówi do nich świat, poprzez różnego rodzaju odd­zi­ały­wa­nia fizy­czne. Współcześni ludzie, żyjąc w pędzie, zatra­cili tę umiejęt­ność — pisze Robert Buchta.

ARGEN­TYNA: PRZY­PADKI TELE­POR­TACJI NA DRODZE KRA­JOWEJ NR 5
Jazda czwartym odcinkiem drogi kra­jowej nr 5, łączącej Trenque Lauquen i Santa Rosa może zakończyć się nagłym przeskok­iem o wiele kilo­metrów. Ludzie, którzy to przeżyli mówią też o wraże­niu zgu­bionego czasu.

Dostępne również wydanie elek­tron­iczne - e.nieznanyswiat.pl

Dotknię­cie Niez­nanego
- czyli stała rubryka, w której druku­jemy relacje Czytel­ników o ich zetknię­ci­ach z Niez­nanym. W tym numerze: • Ten sam równoległy sen • Wanna • Nocna wiz­yta kobi­ety w sari • Nicość.

EKSPERY­MENT EGIP­SKI
W 1993 r. Wielka Piramida stała się miejscem niezwykłego ekspery­mentu telepaty­cznego, który koor­dynował hisz­pański psy­cholog i badacz zjawisk para­nor­mal­nych Ricardo Bru. Drzwi do piramidy otworzył mu sam Zahi Hawass. Co wydarzyło się potem?

Muzeum figur helowych, czyli gdzie oni są?
Wszechświat upor­czy­wie mil­czy i choć mogą ist­nieć w nim mil­iardy obcych cywiliza­cji, żadna ofic­jal­nie nie skon­tak­towała się dotąd z ludzkoś­cią. A może źle ich szukamy? By odkryć nowy sposób komu­nikacji w Kos­mosie (inny niż radiowy), być może należy skupić się na zdol­noś­ci­ach ludzi takich jak Krzysztof Jack­owski — sugeruje Krystyna Kruczyńska.

WSZECHŚWIAT WIELOWYMI­AROWY
Kos­mos stanowi spójną całość, łącząc w sobie wymi­ary jawne oraz ukryte przed naszym postrze­ganiem. O tych niewidocznych poziomach mówi m.in. kon­cepcja Nas­sima Harameina. Artykuł dr Danuty Adamskiej-Rutkowskiej.

TEST WIARY­GOD­NOŚCI
Jest dobrym i doświad­c­zonym ter­apeutą; liczne opinie o Łukaszu Mat­laku można znaleźć m.in. w Internecie. W trak­cie dłu­go­let­niej współpracy z często goszczą­cym w Polsce dr. Kallem Sell­ersem (USA), którego został uczniem, pomogli wielu chorym. Napisali również wspól­nie książkę Zdrowie i zioła w nas.

Niedoce­ni­ana mag­ne­toter­apia
Zdaniem wielu lekarzy otwiera ona zamknięte drogi orga­nizmu do autore­gen­er­acji i prowadzi do wyleczenia.

Bez leków na odwod­nie­nie
Prob­lemy hor­mon­alne, kłopoty z sercem, nerkami czy zatokami to tylko niek­tóre przy­czyny utrud­ni­a­ją­cych codzi­enne funkcjonowanie obrzęków. Warto wiedzieć, jak się ich pozbyć bez stosowa­nia leków na odwodnienie.

Nor­man W. Walker: Bezwiekowy
Był najwybit­niejszym na świecie spec­jal­istą od… sałatek. Był też jed­nym z pier­wszych ekspertów w zakre­sie żywienia, który odkrył zalety soków z warzyw.

Trans­plan­tacje, bezdziet­ność i pochodze­nie człowieka
Co ma wspól­nego ciąża z trans­plan­tacją? Dużo więcej niż się wydaje. Na temat stanu bło­gosław­ionego i jego wpływu na orga­nizm kobi­ety krąży też wiele mitów.

Merkury w horoskopie dziecka
Jeśli chcesz wiedzieć, jakie wychowu­jesz dziecko, spójrz w jego horoskop, zwłaszcza w położe­nie Merkurego — radzi dr Piotr Piotrowski.

PON­ADTO:

KON­TAKT NIETELEPATY­CZNY - czyli Listy do Redakcji
WIDZĘ TAKŻE NIEBO: Wrażli­wość tej Ziemi
TRZY ZAGAD­KOWE WYDARZENIA
U PROGU DUCHOWEJ REWOLUCJI
WIT­A­MINY D3 i K2
KON­WENCJA MEN­TALNA: Kuglarze i mar­i­onetki
LEKTURY NŚ: Śnie­nie jako prak­tyka duchowa, Lekarz ujaw­nia prawdę o życiu po życiu, Sekrety zdrowego i pięknego umysłu, Ukryte przy­czyny refluksu i zgagi
FIL­MOTEKA NŚ: Oaza iluzji
RAPORT Z BEZ­DROŻY: Normy i sztormy
HOROSKOP NA WRZESIEŃ

Dowiedz się więcej o: PRENU­MERA­CIE oraz ZAKUPIE NUMERÓW ARCHIWALNYCH

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl