Nieznany Świat 10/2023 (394)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 14,90 zł 14.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Nieznany Świat 10/2023 (394)

Gdy ci coś wpada do oka, pamiętaj, że to odrobina Kosmosu. - Julian Tuwim (1894-1953)

Nieznany Świat 10/2023Spis treści:

Mistrzowskie urodziny
„Nieznany Świat” ma 33 lata. To szczególny jubileusz. 33 to jedna z tzw. liczb mistrzowski niosących wielki potencjał, który możemy wyeksponować lub… zmarnować – pisze Redaktor Naczelna.

33: liczba mistrzowska, wibracja chrystusowa i uniwersalna służba dobru
Liczby zapisane w dacie urodzenia danej osoby mają ścisły związek z jej przeznaczeniem Szczególną wartość posiadają tzw. liczby mistrzowskie, wśród których znajduje się 33. Osoby obdarzone tą wibracją to tzw. stare dusze, cierpliwi nauczyciele i duchowi przewodnicy, których życie wiedzie czasem przez wyboiste ścieżki – pisze dr Joanna Bochaczek–Trąbska.

Wibracje Mistrzowskie i ich ścieżki Duszy Świetlistej
Numerolożka Małgorzata Brzoza wprowadza Czytelników w arkana wiedzy o pozostałych liczbach mistrzowskich (tj. 11, 22, 44 etc.). Każda posiada oryginalne cechy, talenty, ale również wibracje energetyczne. Nie bez znaczenia jest również kwestia etyki mistrzowskiej…

Kronika Akaszy
* Medytacja wyłączająca świadomość, * Polak na orbicie, * Europę czekają srogie zimy, * Hades małpoludów, * Demon pochwycony, * Czego nie wiemy o kotach.

Technologiczne zbawienie ludzkości: pozaziemskie materiały w rękach USA
To jeden z najgorętszych tematów ostatnich tygodni: dyskusja o rzekomym posiadaniu przez Amerykanów technologii nieziemskich, weszła w tryb oficjalny. Jeden z kongresmanów wysunął nawet projekt ustawy regulującej postępowanie z artefaktami niebędącymi dziełem człowieka…

Twórcza wizualizacja i Reiki: to ma sens
O energii niosącej zdrowie, twórczej wizualizacji i ścieżce życia z Krystyną Włodarczyk–Królicką, mistrzynią Reiki, wykładowczynią Studium Edukacji Ekologicznej oraz Akademii Terapii Naturalnych we Wrocławiu, rozmawia Anna Ostrzycka.

Nie ma nieuleczalnie chorych
Dr Janusz Kołodziejczyk wspomina postać lekarza Juliana Aleksandrowicza, dla którego ludzki organizm był miernikiem ekologicznego stanu środowiska. Poszukiwał on metod optymalizujących monitorowanie układu biopierwiastków w organizmie, z czego zrodziła się ekologiczna profilaktyka chorób cywilizacyjnych.

Zrozumienie pola świadomości
Podręczniki mówią, że nasz mózg jest źródłem wszelkich myśli. Podobnie jak komputer, uczymy się reagować i podejmować decyzje w oparciu o wcześniejsze programowanie i to, czego nauczyliśmy się w naszym środowisku. Nowsze koncepcje nt. świadomości wskazują na radykalnie inny obraz sytuacji – piszą James J. i Desiree Hurtakowie.

Stała Plancka – mistrzowska liczba Wszechświata
Literatura popularnonaukowa wspomina często o liczbach, w których zapisane jest piękno i doskonałość Przyrody. Liczby te nie zmieniają swojej wartości – są stałe. W ich zbiorze szczególną wartość ma stała Plancka, dzięki której Wszechświat i życie istnieją w znanej nam formie.

Czy nas kontrolują?
Rządzący zawsze starali się tak uporządkować społeczność, aby można było nią kierować sprawnie, w miarę bezkonfliktowo, skutecznie – czyli zgodnie z ich wolą – pisze dr Robert Kościelny o niepokojącym trendzie totalnej, iście bezobjawowej kontroli.

Uzdrawiające machanie rękami
Bioterapia może działać jako wsparcie systemu odpornościowego, nie samoistna terapia, szczególnie w ciężkich przypadkach – mówi Jerzy Strączyński – legenda bioenergoterapii w rozmowie z Dorotą Czerwińską.

Świadomy sen na kreatywność i stres
Krzysztof Ator Woźniak – znany wideobloger, mówi o korzyściach wypływających z praktykowania świadomego snu (lucid dreaming). Z powodzeniem wykorzystuje on go w pracy, w kontekście kreowania pomysłów na nowe materiały, ale i do rozładowywania stresu. Jako bloger zajmujący się np. polityką, jest narażony na różnego rodzaju naciski.

Medycyna, higiena i kosmetyka naszych słowiańskich przodkiń (cz. I)
Kobiety w dawnych czasach podchodziły do zdrowia i choroby inaczej niż współczesna medycyna akademicka. Były nastawione na profilaktykę. Traktowały człowieka jako całość, a celem leczenia (właściwie uzdrawiania) było przywracanie harmonii w organizmie.

Pętają, krępują, unieruchamiają…
Węzły Księżyca wiążą nas nie tylko ze światem, ale także z czasem – tym przeszłym i tym, który dopiero nadejdzie – oraz z przeznaczeniem każdego człowieka – pisze dr Piotr Piotrowski.

Ponadto:
Andrzej Szmilichowski: Jest jak jest
Igor Witkowski: Dlaczego pewne rzeczy nie mogą jeszcze zostać powiedziane? 
Dotknięcie Nieznanego: Dusza w klatce. Zdarzenie w zwierzętarni
Galeria ezoteryczna: Ronny Hård
MedExpress: Konopie indyjskie zmieniają geny, Pestycydy od Parkinsona, Aparat słuchowy w walce z demencją
Konwencja mentalna: Strach pomyśleć
Gesty skóry – śladami Giuseppe Calligarisa
Pamięć po człowieku stygnie, kiedy jej nie używamy
Lektury NŚ
Kontakt (nie)telepatyczny
Filmoteka: Oppenheimer
Test od losu i cud uzdrowień
Horoskop na październik

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl