Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 35,00 zł
szt.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.

Nieznany Świat 11/2004

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Na tropie intuicji - po kilku publikacjach wskazujących na zewnętrzne źródła inspiracji niektórych ludzkich działań, takich zwłaszcza jak genialne wynalazki czy ujawnienie się niezwykłych talentów twórczych, drukujemy tekst, którego autorka prezentuje w tej mierze inny punkt widzenia. Zdaniem Olgi Łobodzińskiej bardzo wiele, włącznie z informacjami dotyczącymi czasu, który jeszcze nie nastąpił, zawdzięczamy naszej intuicji. Zawiaduje nią mózg, a kreatorem światów psychicznych i ich odtwórcą jest sam człowiek, potrafiący ściągać z niezmierzonych obszarów czasoprzestrzeni wiedzę przekraczającą aktualne możliwości poznawcze. Kontrowersyjny, ale ciekawy i pobudzający do licznych przemyśleń artykuł, na marginesie którego nasuwa się uwaga, że jedno nie wyklucza drugiego (mówiąc innymi słowy źródłem niezwykłej wiedzy mogą być zarówno przekazy zewnętrzne, jak i wewnętrzne zmysły z intuicją na czele).
 • Micheal Jackson: obcy? - ma od dawna kłopoty związane z zarzutami o molestowanie dzieci, podobno również po licznych operacjach plastycznych rozpada mu się twarz. Najsłynniejszy na świecie gwiazdor muzyki pop od dawna pozostaje obiektem powszechnego zainteresowania, jednak niewielu wie o tym, że wstąpił do odłamu islamskiego ruchu religijnego, który wierzy w istnienie UFO i jak twierdzą jego liderzy oraz członkowie utrzymuje kontakty z cywilizacjami pozaziemskimi. Czy Michael Jackson nazywany perwersyjnym Piotrusiem Panem i utrzymujący że miał do czynienia z przybyszami z innej planety (sam zresztą nie wyklucza, że jest spoza Ziemi) konfabuluje, czy mówi prawdę? Czy inny członek ruchu czarnych muzułmanów noszącego nazwę Nation of Islam, znakomity niegdyś bokser Muhammed Ali rzeczywiście przeżył kilkanaście spotkań z pojazdami Obcych? W ślad za cenionym włoskim periodykiem Il Giornale dei Misteri, z którym od wielu lat współpracujemy, ujawniamy mało znane i zaskakujące fakty.
 • Swami Kaleshwara: nietypowy święty - w odróżnieniu od wielu innych słynnych hinduskich guru młody swami z aszramu w Penukondzie, w indyjskim stanie Anda Pradesh sprzeciwia się oddawaniu mu boskiej czci oraz prezentuje wiele bardzo odległych od tradycji, w jakiej wyrósł, poglądów. M.in. czyni na oczach ludzi cuda, uważając, że stanowią one bezpośredni przekaz mocy. Nie wyświęca uczniów, uważając że uwłacza to jego godności, gdyż, jak twierdzi, tym, co ich od niego różni, jest wyłącznie poziom wiedzy.
 • Machu Picchu: trzecie okno - czy w trakcie prac konserwatorskich prowadzonych w obrębie najsłynniejszego prastarego kompleksu Inków doszło do zuchwałego fałszerstwa, którego celem miałoby być wsparcie tez akademickich naukowców, zdeprecjonowanie zaś koncepcji niezależnych badaczy, w tym m.in. Zecharii Sitchina? Roman Warszewski i Artur Ulrich, którzy przebywając w Peru wpadli na trop tej afery uważają, że tak się właśnie stało, a manipulacji w postaci zamurowania szczególnie ważnego elementu torreonu dopuszczono się z pełną premedytacją. Wygląda na to twierdzą obaj podróżnicy i dziennikarze że zbyt szeroko uchylone okno z Machu Picchu po prostu zostało brutalnie zakneblowane, by już nikt nie mógł powoływać się na obrazoburcze wnioski wynikające z jego konstrukcji.
 • Upokarzająca paradontoza - odkrycie polskiego fizyka, Macieja J. Pike-Bieguńskiego może oznaczać rewolucję w leczeniu jednego z najbardziej przykrych i kłopotliwych schorzeń jamy ustnej, którego mechanizm nie jest ciągle do końca rozpoznany, a jego terapie w obrębie medycyny akademickiej okazują się mało skuteczne. Nieocenioną pomocą mogą stać się atomowe antybiotyki krystaliczne.
PONADTO:
 • Eksperyment dusza.
 • Szmilichowski o widmie wolności.
 • Piramidy adieu pożegnanie z naszym cyklem, drukowanym w NŚ od ponad dwu i pół roku.
 • Latający talerz z Szambali.
 • Dwanaście znaków zapytania dotyczących pochodzenia tektytów w Okruchach Wszechświata.
 • W Poczcie healerów polskich terapeuta z Zamościa, Stanisław Kwasik, który potrafi zmieniać orientacje homo i biseksualną (!)
 • Metoda bonding tendresse i Księga Wschodzącego Słońca, czyli zaskakująca historia pewnego cudownego ozdrowienia.
 • Filar empatii (o nieco zapomnianym nobliście Albercie Sweitzerze).
 • Śmiechoterapia.
 • Po co nam ból i cierpienie blok bardzo interesujących i często antynomicznych względem siebie opinii czytelników stanowiących reakcję na nasze publikacje sprzed roku.
 • Dalszy ciąg astrologiczno-symbolicznej prognozy sporządzonej w dniu wejścia Polski do Unii Europejskiej (niestety, nie ma się z czego cieszyć).

Dane techniczne

Liczba stron 76
Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl