Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 160,00 zł
szt.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 130,00 zł
egz.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 120,00 zł
egz.
Caricol (20 saszetek po 20 g) - Mus z papai
Caricol (20 saszetek po 20 g) - Mus z papai
97,00 zł 80,00 zł
egz.
LAMA - Poranna energia
LAMA - Poranna energia
29,00 zł 22,00 zł
szt.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 36,00 zł
szt.
Szampon z czosnkiem hiszpańskim (200ml)
Szampon z czosnkiem hiszpańskim (200ml)
18,00 zł 11,00 zł
szt.

Nieznany Świat 11/2005

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Oni mówią - kontakty ze zmarłymi to nie fantom, a transkomunikacja jest faktem. Tak twierdzi ksiądz profesor Francois Brune, autor słynnej i przetłumaczonej również na język polski książki Umarli mówią oraz kilku innych, w tym napisanej wspólnie z prof. Remy Chauvinem pozycji Nasłuchując wieści z zaświatów. Rejestrowane za pomocą magnetofonu wypowiedzi osób zmarłych zdradzają charakterystyczne cechy głosu ludzkiego, lecz najbardziej przypominają głos osób, którym wycięto krtań. Brakuje pewnej liczby istotnych elementów. Komunikaty są najczęściej urywane, trochę metaliczne, a ich rytm okazuje się dużo szybszy od rytmu naszej zwykłej mowy. Arcyciekawy wywiad z jednym z najważniejszych badaczy przekazów z tamtej strony.
 • Pułapki czasu, czyli historia lubi się powtarzać - w Niemczech ukazała się nowa książka Grażyny Fosar i Franza Bludorfa Zeitfalle (Pułapki czasu), która ma wszelkie dane, by po wcześniejszej edycji dobrze znanego Czytelnikom Nieznanego Świata tandemu renomowanych autorów Vernetzte Intelligenz stać się kolejnym bestsellerem. Sprawia to z jednej strony jej niezwykła warstwa faktologiczna (niektóre ujawnione tam informacje wydają się wręcz sensacyjne), jak i analiza ezoteryczna oraz intelektualna kluczowych, z punktu widzenia procesów cywilizacyjnych, faktów. O czasoprzestrzennych wzorcach powtarzających się wydarzeń, zaskakujących korekturach historii, cieniach nad Białym Domem, fraktalach w lustrze, projekcie Fatima, którego ślady można znaleźć w kalendarzu Majów (sic!) oraz wielu innych pasjonujących procesach i zjawiskach.
 • Dziwny jest ten świat - doświadczenie dowodzi, że wielu doniosłych odkryć zmieniających nasze życie i spojrzenie na rzeczywistość dokonują ludzie uważani za dziwaków i ekscentryków. Takim człowiekiem był m.in. Charles Fort, autor słynnej Księgi rzeczy wyklętych, stanowiącej chaotyczny zbiór dziwnych obserwacji, niewyjaśnionych faktów oraz zjawisk nie mieszczących się w kanonach obowiązującego światopoglądu, a zwłaszcza naukowej wizji świata. M.in. o tym, jak dwaj profesorowie, badający próbkę dziwnej substancji wskutek swej ortodoksyjnej postawy beznadziejnie zaplątali się w wieńczących ich analizy wnioskach.
 • Śladami Swedenborga - w historii światowej metafizyki są postaci szczególne, których działalność odcisnęła w sferze mistyki trwały ślad. Do nich właśnie należał Emanuel Swedenborg – jeden z największych umysłów XVIII wieku, szwedzki wizjoner, badacz, filozof i teolog. Niezależnie od związanych z jego osobą fenomenów paranormalnych człowiek ten, dzięki wielokrotnemu przekraczaniu granic tamtego świata, stworzył spójną wizję rozwoju duchowego i życia po śmierci, my zaś dwiema poświęconymi jego życiu i spuściźnie publikacjami otwieramy nową rubrykę dla koneserów, która będzie nam towarzyszyła co jakiś czas: Salon ezoteryczny “Nieznanego Świata”.
 • Ayurweda: medycyna starożytnych Indii - jest nie tylko najstarszym znanym systemem leczniczym na świecie, lecz także filozofią życia. Kładzie nacisk na przestrzeganie odpowiedniej diety dostosowanej do indywidualnej konstytucji człowieka, a jednocześnie wyposaża go w głęboką wiedzę duchową. Dwie publikacje i wiele ważnych dla naszego zdrowia, często mało znanych informacji.
PONADTO:
 • Spór o Trójkąt Wielkich Jezior – w sferze interpretacji fenomenów, jakich widownią jest od dawna ten rejon, potężnie ostatnio zamieszali dwaj fizycy.
 • Obrona Platona w Odkrywaniu Atlantydy i Niewiele brakowało... w Okruchach Wszechświata.
 • Latające istoty nad Meksykiem (to nie humbug!) Są zdjęcia i stop–klatki z filmów.
 • W Poczcie healerów polskich warszawska terapeutka Alicja Rosołowska. Gorzkie słowo: sukces.
 • Celtyckie korzenie halloween.
 • Horoskop listopadowy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl