Nieznany Świat 11/2022 (383)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 11,90 zł 11.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Nieznany Świat 11/2022 (383)

Okładka: Dariusz Cecuda

Dostępne wydanie elektroniczne! - e.nieznanyswiat.pl

Spis treści:

Meandry bytu
Jesień niesie refleksję nad przemijaniem, niepokój, niepewność. Niektórzy mówią wręcz o erze strachu i lęku, które są poniekąd na rękę wielu rządzącym, bo przestraszonymi i zagubionymi łatwiej manipulować – pisze Redaktor Naczelna, zwracając się ważnym z apelem do Czytelników. ⇒

O zasadzie ostrożności…
Jest jedną z podstawowych zasad, którą powinno się brać pod uwagę przy wdrażaniu nowych technologii. W teorii – bo praktyka pokazuje coś zupełnie innego. Od GMO i 5G po szczepionki przeciwko SARS-CoV‑2 – wiele nowości wprowadzano na rynek tylnymi drzwiami. Im bogatsi gracze i im większe zyski, tym łatwiej przełamywać opór kontestatorów, którzy bywają nazywani nieukami lub spiskowcami.

Kronika Akaszy
• Elżbieta II spotkała ducha • O krok od nieśmiertelności • Zaginiona odnoga Nilu i tajemnica piramid • Czas jest subiektywny? • Najlepsze zdjęcie UFO wszech czasów (?) • Uciec przed apokalipsą

Ekran w zaświaty – moje doświadczenia z trans komunikacją
Poza najpopularniejszą formą, jaką jest nagrywanie głosów elektronicznych (tzw. EVP), transkomunikacja instrumentalna ma też inne postacie. Jedną z nich jest odbieranie obrazów z Zaświatów przez ekran telewizora czy komputera. Grzegorz Tarczyński – entuzjasta zjawisk PSI z Częstochowy, pod wpływem osobistych doświadczeń rozpoczął eksperymenty z tym zjawiskiem. Rezultaty były równie zaskakujące, co niezwykłe….

William Blake – wędrowiec do świata ducha
Twórczość zmarłego przed prawie dwoma wiekami angielskiego artysty, odcisnęła głęboki ślad na kulturze popularnej XX w. Ten gnostyk i indywidualista, będący inspiracją dla wielu muzyków – od The Doors po Bruce’a Dickinsona, na co dzień dostarczał paranormalnych wglądów w głębsze warstwy rzeczywistości..

Przeczucia śmierci
Jak pisze muzyk i paranormalista, Less Hoduń, wiele osób z jakichś powodów wyczuwa zbliżającą się śmierć, nawet jeżeli nic jej nie zapowiada. Nierzadko wiadomość taka przychodzi we śnie, ale bywa też, że jest bardziej zawoalowana. Skąd biorą się przeczucia, których przecież nie da się wyjaśnić w racjonalny sposób?

UFO, synchroniczność i… sowy
Mike Clelland – amerykański ilustrator, trekkingowiec i badacz UFO, po serii nietypowych doświadczeń zaczął analizować pewien zagadkowy aspekt kontaktów z Obcymi. Wielu świadków oraz ofiar uprowadzeń wspominało o spotkaniach z… sowami, które wyglądały albo zachowywały się nietypowo. Miały to być tzw. wspomnienia pokrywcze, za parawanem których skrywają się traumatyczne doświadczenia.

Selol – aż nazbyt skuteczny
Zaczynaliśmy od aplikowania selolu na raka prostaty, pęcherza i trzustki, z bardzo dobrym rezultatem terapeutycznym. Jednak teraz, po wielu latach eksperymentalnego stosowania, wiemy, że zwalcza on de facto każdą postać nowotworu – mówi dr hab. Piotr R. Suchocki. Czy Big Pharma obawia się konkurencji ze strony czterowartościowej, organicznej formy selenu?

Jak Pluton zmieni świat
W marcu 2023 r. Pluton wejdzie w znak Wodnika. Jak pisze dr Piotr Piotrowski, otworzy to drzwi do ultranowoczesnej epoki pełnej kontrastów. Konieczne stanie się też zredefiniowanie pojęcia pokoju, bezpieczeństwa i dbałości o dobro wspólne.

Ponadto:
25–lecie Księgarni–Galerii NŚ
Igor Witkowski: Ostatnie miesiące starego świata
Dotknięcie Nieznanego: dwie relacje naszych Czytelniczek: Sygnały śmierci oraz O odchodzeniu
Kontakt (nie)telepatyczny – czyli listy do Redakcji
Andrzej Szmilichowski: Ciała dusz
dr Małgorzata Stepień: Zamrożone armie – o zatrzymanych w czasie mogiłach
Tomasz Agaton Czarnawski: Umarli, a przecież obecni
Ryszard Ulman: Opowiem wam o moim umieraniu: jak Tybetańska Księga Umarłych pozwala zrozumieć proces odchodzenia
Salon poezji ezoterycznej: Anioły w wierszach Izabeli Ptak–Marczewskiej
Marek Niedźwiedzki: Antygwiazdy na obrzeżach galaktyki
Barbara Filipczyńska: Manifestacja potencjału przez Podróż Duszy – czyli o metodzie Soul Coaching
Piotr Cielebiaś: Pomnik NWO wyleciał w powietrze: kto zniszczył Georgia Guidestones?
MedExpress: Chemiczne deszcze, Dlaczego ukrywa się dane na temat raka?, Polityka „zero COVID” w służbie politykom
Konwencja mentalna: Kiedyś… było…
Filmoteka NŚ: Zbrodnie przyszłości
Lektury NŚ – Wolna wola, Plandemia Covid-19, Świetlisty człowiek, Początek końca, Muzyka i świat, Psychodelika a duchowość
Horoskop na listopad 2022
& inne tematy!

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl