Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
Vita Biosa 1000 ml
Vita Biosa 1000 ml
169,00 zł 120,00 zł
egz.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 200,00 zł
szt.
Olejek tymiankowy czerwony ekologiczny
Olejek tymiankowy czerwony ekologiczny
42,00 zł 30,00 zł
egz.
Antybakteryjny Płyn do ciała Ag 124 (100 ml)
Antybakteryjny Płyn do ciała Ag 124 (100 ml)
59,00 zł 42,00 zł
szt.
Płyn do ciała STABILIZOWANY CZARNOMORSKI ŁUG (950ml)
Płyn do ciała STABILIZOWANY CZARNOMORSKI ŁUG (950ml)
32,00 zł 23,00 zł
szt.
Olej rokitnikowy spożywczy tłoczony na zimno (100 ml)
Olej rokitnikowy spożywczy tłoczony na zimno (100 ml)
32,00 zł 23,00 zł
szt.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
Chlorella 200 tabl. Super Alga
Chlorella 200 tabl. Super Alga
27,50 zł 17,00 zł
szt.
Propolis Plus Cynk i Acerola (60 tabl.)
Propolis Plus Cynk i Acerola (60 tabl.)
28,50 zł 21,00 zł
szt.

Nieznany Świat 1/1999

Dostępność: brak towaru
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

„Rok przedostatni"; „Znaki końca czasów?"; „Apokalipsa czy transformacja"
Pasjonujący publicystyczny trójgłos. Zwracamy m.in. uwagę, że koniec tysiąclecia, wbrew temu co sądzą niektórzy, nie nastąpi 31 grudnia 1999, lecz rok później. Ponadto w zasadzie od paru lat mamy go już za sobą, gdyż mnich Dionizy Mniejszy, obliczając datę narodzin Chrystusa pomylił się w rachunkach. W gruncie rzeczy więc milenijnym przełomem nie ma sensu nadmiernie się ekscytować, bo to chwila czysto umowna. Odrębną sprawą jest natomiast, co nas w nieodległej przyszłości czeka. Czy zmaterializują się w szczególności złowróżbne przepowiednie, czy też ich symbolika okazuje się nieco inna od tej, jaką im się powszechnie przypisuje? Przedstawiamy pesymistyczny i bardziej optymistyczny scenariusz przyszłych wydarzeń. Rekomendujemy zwłaszcza zaskakujący i szczególnie ciekawy poznawczo tekst naszych współpracowników z Niemiec, Grażyny Fosar i Franza Bludorfa Apokalipsa czy transformacja. Nie należy on - z góry uprzedzamy - do łatwych, natomiast zaprezentowana w nim hipoteza jest bardzo, ale to bardzo interesująca! Czy fale Schumanna pomogą ludziom i Ziemi? Tylko w Nieznanym Świecie.

Marcahuasi - kuźnia bogów?
Zewsząd otaczało mnie skalne szaleństwo. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Dopiero tu zrozumiałem, co naprawdę oznacza słowo: fantastyczne... Zbocza wyglądały tak, jakby pod ich porowatą powierzchnią cały czas coś buzowało, kipiało, prężyło się do skoku i lada chwila miało żyć. Stałem twarzą w twarz z NIEZNANYM. Nasz drugi raport z wyprawy do zaginionego świata.

Wizje Jail
Rozpoczynamy druk niezmiernie interesującej, w naszej ocenie, książki (pamiętnika) wizjonerki-cudzoziemki, mieszkającej od ponad 40 lat w Polsce. Autorka, z zawodu lekarz weterynarii, pozostaje poza strukturami środowiska psychotronicznego, gdyż, jak mówi, razi ją jego komercjalizacja. Od lat ma niezwykłe widzenia prekognicyjne (fakty mówią same za siebie), odbywa podróże poza ciałem, a niekiedy słyszy również głosy, które przekazują jej ważne informacje, na ogół o charakterze symbolicznym. Jej podróże mentalne zapowiadają z reguły przyszłe zdarzenia. Wizje Jail będziemy drukowali w NŚ przez kilkanaście kolejnych numerów.

Operacja Lagarto
W redakcyjnych teczkach mamy frapujący dziennikarski plik materiałów na temat zaginionych miast w Ameryce Południowej. Ujawnione w nich fakty i odkrycia są w całym znaczeniu tego słowa sensacyjne. W publikacji Operacja Lagarto opowiadamy m.in. o poszukiwaniu legendarnych piramid z Pantiacolla w samym sercu Peru, francuskich ekspedycjach, które zaginęły bez śladu w tym rejonie, a także tajemniczych białych Indianinach dwumetrowego wzrostu mogących mieć związek z relacjonowanymi faktami i wydarzeniami. Wszystkie te zagadki tropi pewien Włoch, który miał zamiar skoczyć na spadochronie w sam środek peruwiańskiej dżungli.

Przybysze z Kosmosu - to my!
Zaskakująca hipoteza francuskiego paleontologa i geologa. Potwierdzając informacje o odkryciu (na podstawie zdjęć wykonanych przez amerykańskie sondy kosmiczne Voyager) gigantycznych pojazdów krążących wokół Saturna Gerard Demar wyraża przypuszczenie, że twórcami tych obiektów nie są przybysze z odległych systemów planetarnych, lecz z Ziemi, a owe kosmiczne mega-statki zamieszkiwane są przez praprzodków współczesnego człowieka, którzy w zamierzchłej przeszłości stworzyli rozwiniętą technicznie cywilizację.

PONADTO:

  • Jak zbudować zdrowy dom - radzi inżynier elektronik, radiesteta Ryszard Tomaszewski (warto przeczytać, nawet jeśli chwilowo nic nie budujemy)
  • Astronomiczne sensacje końca XX wieku (są mięsiste konkrety)
  • W Poczcie healerów polskich Dariusz Rozumek z Opola w rozmowie z Janem Płaskoniem i na pełnych ekspresji zdjęciach Romana Kwaśniewskiego
  • Nowa rubryka Lekarz naturalista radzi
  • Leki na prawdę, odwagę i męstwo
  • Weres o Polsce i polskości

Dane techniczne

Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl