Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Mahabharata - Największy epos świata
Mahabharata - Największy epos świata
78,00 zł 42,90 zł
egz.
Nauka o umyśle
Nauka o umyśle
49,90 zł 19,90 zł
egz.
Ewangelia Ery Wodnika Jezusa Chrystusa
Ewangelia Ery Wodnika Jezusa Chrystusa
80,00 zł 55,00 zł
egz.

Nieznany Świat 12/1999

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0

Opis

Trojański koń Heinricha Schliemanna
Wygląda na to, że sypie się w puch jeszcze jedna legenda. Współcześni biografowie odkrywcy Troi wyciągają bowiem ostatnio na światło dzienne takie szczegóły z jego życiorysu, które każą powątpiewać w naukową uczciwość i prawdomówność najsłynniejszego w historii archeologa - amatora. W szczególności pojawia się coraz więcej oznak świadczących o tym, że trojańskie złoto, znane pod nazwą Skarbu Priama, mogło zostać sfałszowane, i to przez samego Schliemanna. Komu w tej sprawie wierzyć?

Popełniłeś wiele kradzieży
Potrafił się dematerializować, dokonywać teleportacji przedmiotów, a także zatrzymywać na pewien czas funkcje życiowe organizmu w taki sposób, że lekarzom nie pozostawało nic innego jak orzec zgon, który okazywał się pozorny. Zadziwił naukowców, demonstrując w warunkach laboratoryjnych ścisłą kontrolę nad systemem nerwowym, co uważano dotychczas za niemożliwe. Uczestniczył też w niezwykłych eksperymentach dotyczących związków między ciałem a umysłem. Drukujemy fragment książki Żyjąc wśród himalajskich mistrzów, której autorem jest jeden z najsłynniejszych na świecie joginów Swami Rama. Pozycja ta, uznana za światowy bestseller wkrótce ukaże się również w Polsce nakładem bydgoskiego LIMBUSA.

Wyspy ukrytych znaczeń
Autorka reportażu dotarła do niezwykłego miejsca w filipińskich górach, w którym przestał istnieć czas. Co zobaczyła w wielkiej jaskini, zetknięcie z którą dla pierwszych odkrywców musiało być szokiem? Czy zawartość groty ma coś wspólnego z drewnianą figurą, o której miejscowy historyk powiedział, że wyobraża humanoida, protoplastę Filipińczyków? Potęga wszechobecnej na 7107 wyspach przyrody, magia miejsc nieznanych i filipiński healing w korespondencji Ewy Krukowskiej.

Kręgi tajemnic
Naliczono ich już kilkaset w 25 państwach. Mimo swoich olbrzymich często rozmiarów, powstają zazwyczaj w ciągu jednej nocy, a niekiedy wręcz w oka mgnieniu, przekazując coraz bardziej przejrzyste posłania, w których zakodowane są dane fizyczne, astronomiczne i matematyczne. Udało się nakręcić film, na którym widać jak wielki krąg krasnalski na ziemi kreślą tajemnicze, poruszające się w powietrzu kule. Zjawisko ma charakter coraz bardziej dynamiczny i rozwojowy, a w obliczu sensacyjnych wydarzeń, z jakimi mamy ostatnio do czynienia, próby ukrywania go przed opinią publiczną spełzają na niczym. Rozpoczynamy nowy, bogato ilustrowany cykl publikacji na temat jednej z największych współcześnie tajemnic: słynnych piktogramów w zbożu. Prezentujemy w nim m.in. niedawne fakty i zdarzenia, które wstrząsnęły środowiskiem badaczy, zaczynamy zaś od rewelacyjnego filmu dokumentującego zjawisko, którym dysponujemy.

Bożonarodzeniowe i świąteczne feng-shui
Gdzie ustawić w święta choinkę, a gdzie stół, co powiesić na drzwiach, a co na gałęziach? Jak mają się do tego koncepcja pięciu żywiołów i ugruntowane w naszej kulturze świąteczne zwyczaje? Doradza wybitny znawca feng-shui Jacek Kryg.

PONADTO:

  • Przypadki metafizyczne.
  • Stulecie kosmologii.
  • Zapis paranormalnego odczytu zdarzenia na szwedzkiej wyspie Gotland.
  • W Poczcie healerów polskich polsko-kubańska uzdrowicielka i szamanka Iwona Przybylska de Acosta.
  • Mały numerolog - interesujący materiał do testów i eksperymentów pozwalających sprawdzić m.in. na sobie samym trafność prognoz i charakterystyk numerologicznych.
  • O złotym wierzchołku Wielkiej Piramidy w Znanym - Nieznanym.
  • Weres o rychłym bardzo dobrym czasie dla Polski

Dane techniczne

Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl