Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.

Nieznany Świat 4/2003

Dostępność: brak towaru
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Zrozumieć Fatimę - liczne znaki zapytania i niejasności związane z ujawnieniem w 2000 roku przez Kościół treści trzeciej przepowiedni fatimskiej nie zmieniają faktu, że w 1917 r. w portugalskiej wiosce doszło bezspornie do nadzwyczajnych wydarzeń, mających swe źródło poza granicami ziemskiego czasu i przestrzeni. Konkluzja taka wydaje się pewna, nawet jeśli ich uważna analiza faktologiczna, dokonana zwłaszcza na szerszym społecznym i historycznym tle, nakazuje ostrożność w traktowaniu tych wydarzeń w kategoriach eschatologicznych. Nie ulega też wątpliwości, że w kontekście dramatu fatimskiego mamy do czynienia z dwiema wielkimi traumatycznymi postaciami. Są nimi siostra Lucia dos Santos i Jan Paweł II - pierwszy papież, który, w przeciwieństwie do swoich poprzedników, uczynił zadość pewnemu szczególnie ważnemu nakazowi fatimskiego posłania. Marek Rymuszko, który od wielu lat gromadzi faktologiczną dokumentację na temat fatimskich tajemnic, pojechał do Portugalii, a bezpośredni kontakt z tym krajem i miejscem domniemanych objawień - jak sam mówi - pod pewnymi względami zmienił ogląd problemu, który od dawna drąży. Jednocześnie wyjazd ten spowodował pojawienie się w dotychczas zebranych reporterskich materiałach kolejnych pytań bez odpowiedzi.
 • O co chodzi w tym życiu - prezentujemy bardzo ciekawy wywiad z Raymondem Moodym opublikowany w czasopiśmie Journal of Alternative and Complementary Medicine. Legendarny badacz doświadczeń bliskich śmierci, autor kultowych książek Życie po życiu, Refleksje o życiu po życiu i W stronę światła - jak się okazuje nadal drąży tę problematykę, łącząc ją z karierą naukową i zwracając szczególną uwagę na graniczne obszary ludzkiej świadomości. R. Moody poza tym, że wygłasza setki wykładów w Stanach Zjednoczonych i Europie, zainteresował się również m.in. stanami hipnogogicznymi i możliwościami, jakie, w celu wygenerowania określonych wizji, stwarza użycie... kryształów. Spisałem niektóre historie - mówi Moody - jakie ujrzałem w kryształowej kuli i wykorzystałem w mojej pracy pisarskiej. Odkryłem, że ma to naprawdę dobroczynne działanie.
 • Zagadka lewitacji - raport Nieznanego Świata na temat jednego z najciekawszych zjawisk psi. Istnieje co najmniej kilkadziesiąt dobrze udokumentowanych przypadków lewitacji ludzi, przy czym niektóre z nich zostały zarejestrowane na zdjęciach i, co szczególnie ważne, filmach (jak np. lewitacja jogina z Southern w Indiach w 1936 r. oraz kobiety w afrykańskim Togo w maju 1975 r.). Czy lewitacja ma jakiś związek z antygrawitacją? Co sądzić o relacjach z lewitowania całkiem pokaźnej grupy świętych - poczynając od Teresy z Avila, poprzez Józefa i Franciszka z Asyżu, a na Ojcu Pio kończąc? Co sprzyja, a co przeszkadza osiągnięciu stanu, w którym przestają obowiązywać prawa fizyki?
 • Szokujące fakty - na odbytej przed kilkoma miesiącami UFO-konferencji w Santa Clara w Kalifornii ujawniono bulwersujące informacje dotyczące m.in. ukrywania przez rządy wielkich mocarstw i establishment wojskowy prawdy o kontaktach z obcymi kulturami kosmicznymi, a także na temat wzięć. Przy okazji przypominamy bardzo podobny w swoim przebiegu UFO-kongres w Brazyli sprzed pięciu lat zakończony wystosowaniem przez jego uczestników apelu do władz o odtajnienie faktów odnoszących się do penetracji Ziemi przez inne cywilizacje. Podobne jak w przypadku wcześniejszych tego rodzaju inicjatyw, także i z niej niewiele wynikło.
PONADTO:
 • Emerytowany sędzia sądu okręgowego opowiada w Dotknięciu Nieznanego o tym, jak od wielu lat opuszcza ciało. Na temat swoich doświadczeń pisze książkę.
 • Walka dnia z nocą, czyli o pewnych zagadkach związanych z przesileniem wiosennym.
 • Więcej światła w naszym, drukowanym już od ponad roku cyklu o piramidach.
 • Szmilichowski o pojawianiu się nowego człowieka.
 • W Okruchach Wszechświata - całkowicie nowa hipoteza numer 86 na temat okoliczności i przyczyn wybuchu nad syberyjską tajgą w czerwcu 1908 r.
 • W Poczcie healerów polskich o mało znanej w Polsce metodzie doktora Tragera, jaką stosuje warszawska naturoterapeutka Katarzyna Stawicka.
 • Tensegrity - psychofizyczny system Carlosa Castenedy przeniesiony w scenerię Kaukazu i egzotycznego Dagestanu, a przy okazji także Polski.

Dane techniczne

Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl