Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.

Nieznany Świat 4/2011

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 7,40 zł 7.40
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0

Opis

W NUMERZE:

 • Ile razy żyjemy?
  Czy naprawdę umieramy? Niby tak, ale… Wielu fizyków uważa, że czas jest złudzeniem, a przez ową iluzję podróżujemy z rozmaitą chyżością. W ostatniej chwili życia – pojmowanego w wymiarze tu i teraz – czas zwalnia: świadomość oddala się od obserwatorów zewnętrznych, dla których płynie on tak samo jak wcześniej. Ilustruje to starożytny paradoks autorstwa Zenona z Elei mówiący o tym, że szybkonogi Achilles (w rzeczywistości logicznej) nie jest w stanie dogonić wolniutko poruszającego się żółwia. A co począć z sytuacjami, gdy w nagłej potrzebie interweniuje druga osobowość, zwana także Ukrytym Obserwatorem? No i pytanie opoka: ile razy żyjemy?
 • KGB i mumia Ozyrysa
  Co tak naprawdę ukazują stare taśmy filmowe zakupione od człowieka mającego podobno powiązania z rosyjską mafią, tamtejszymi służbami specjalnymi oraz egipską policją? Czy rzeczywiście utrwalono na nich sekretne zdarzenia z 1959 roku, kiedy to KGB wraz z naukowcami, za zgodą ówczesnego egipskiego rządu, w ramach Projektu Izida prowadziła supertajne wykopaliska na pustyni w okolicach Gizy? Dlaczego użyto wówczas kombinezonów ochronnych, jakimi posługują się wojska chemiczne i czy w trakcie prac znaleziono legendarną mumię, której poszukiwali liczni badacze na świecie? Co w tej historii, jakiej poświęcono filmowy dokument wyemitowany przez telewizyjny kanał Sci Fi, jest prawdą, a co konfabulacją? I jaka była przyczyna późniejszych tragicznych losów członków sowieckiej ekspedycji, spośród których kilku popełniło samobójstwa, inni zaś zniknęli?
 • Misja
  Argentyński ksiądz Louis Ricardo Gerula jest mistrzem reiki i autorem poczytnych książek o radiestezji. Bada przyrodę, w tym zwłaszcza promieniowanie cieków wodnych i występuje z referatami na międzynarodowych konferencjach. Interesuje się też analizą energii kształtów i symboli. Jego przełożonym to nie przeszkadza, a on sam w środowisku radiestetów jest uważany za znakomitego fachowca.
 • UFO – incydent nad Alaską
  Chodzi o jedno z najbardziej bulwersujących wydarzeń w historii kontaktów z NOL-ami, przy czym w tym przypadku spotkanie japońskiego samolotu z ich formacją trudno zakwalifikować do miraży czy zetknięcia się z jakimś przejawem supertajnej ziemskiej technologii ze względu na fakt, że do incydentu doszło przed blisko 25 laty, a towarzyszące pilotującemu wielkiego, transportowego Boeinga, kapitanowi Terauchi i jego załodze pojazdy dokonywały wręcz nieprawdopodobnych z technicznego punktu widzenia ewolucji. Co było przyczyną późniejszego zdenerwowania przedstawicieli specsłużb amerykańskich przesłuchujących pilotów i dlaczego całą sprawę usilnie próbowano utajnić, co zresztą się nie udało?
 • Drogi medycyny i diagnoza inna niż wszystkie
  Niepublikowany nigdy tekst zmarłego w 2007 r. pisarza i eseisty Piotra Kuncewicza napisany specjalnie dla Gabinetu INTEGRUM w Warszawie i towarzyszący mu komentarz „nieludzkiego lekarza” – dr. med. wet. Bogumiła Wojnowskiego, który w swojej pracy posługuje się najnowszymi metodami diagnostycznymi z pogranicza fizyki kwantowej. Dlaczego  oficjalna służba zdrowia nie korzysta z tych możliwości     i gdzie tkwią źródła błędów popełnianych przez współczesną medycynę?

PONADTO:

 • Plejadanie i mieszkańcy Kasjopei udzielają rekolekcji, czyli ostatnia sekwencja naszej trzyczęściowej publikacji o channelingach opatrzonej hasłem Kosmiczne podpowiedzi
 • Wielkie laboratorium? w Zagadkach czasu i Anatomia lęku, czyli kto się boi Zielonych Ludzików w Okruchach Wszechświata
 • Niezwykłe kosmiczno-duchowe obrazy Elżbiety i Małgorzaty Brejnak. Matka i córka: Duch i Wszechświat
 • W Poczcie healerów polskich wspaniała śląska niekonwencjonalna terapeutka Krystyna Kaszta, która – z bardzo dobrymi rezultatami! – pomaga ludziom i zwierzętom (tym ostatnim całkowicie charytatywnie, wspomagając m.in. energetycznie podopiecznych naszej Przystani Ocalenie)
 • Horoskop na kwiecień.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl