Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 160,00 zł
szt.
LAMA - Poranna energia
LAMA - Poranna energia
29,00 zł 22,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 130,00 zł
egz.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 36,00 zł
szt.
Caricol (20 saszetek po 20 g) - Mus z papai
Caricol (20 saszetek po 20 g) - Mus z papai
97,00 zł 80,00 zł
egz.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 120,00 zł
egz.
Szampon z czosnkiem hiszpańskim (200ml)
Szampon z czosnkiem hiszpańskim (200ml)
18,00 zł 11,00 zł
szt.

Nieznany Świat 5/2005

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Jaki będzie świat po odejściu Wielkiego Papieża - Trauma w cieniu Fatimy - Jaki będzie świat po odejściu Jana Pawła II? Na pytanie to nie sposób dziś jednoznacznie odpowiedzieć. Wiadomo natomiast z całą pewnością, że będzie to już świat inny od tego, którego oblicze przez ostatnie 26 lat współtworzył jeden z najwybitniejszych przywódców duchowych naszej epoki. Publikacja Marka Rymuszko.
 • Stwórcy skrzydeł - niektórzy wietrzą w tej historii humbug, inni podejrzewają że chodzi o prowokację amerykańskich służb specjalnych. Wiele jednak wskazuje na to, że odkrycia dokonanego w kanionie Ancient Arrow (dzisiejszy Nowy Meksyk) i wszystkiego, co się z nim wiąże, nie da się tak łatwo, jak niektórzy chcieliby to widzieć, odesłać do krainy baśni. Pytania związane z sensacyjnymi znaleziskami mnożą się, a całą sprawę, wokół której trwa zażarty spór, toczący się głównie na internetowych łączach, spowija osobliwa zmowa milczenia ze strony tzw. czynników oficjalnych. Badacze ze środowisk naukowych, którzy zajęli się problemem Wingmakers, zostali przesunięci do innych zadań, jeden z nich zniknął w ogóle, a zbyt dociekliwi dziennikarze sygnalizują, że czują się w swoich penetracjach zagrożeni. O co tu chodzi? Czy konstruktorzy kapsuły w czasie, którzy sami siebie nazwali Stwórcami skrzydeł reprezentowali ludzkość z przyszłości? Gdyby tak rzeczywiście było, mielibyśmy do czynienia z jedną z największych zagadek współczesności.
 • Ziemia drży na Ałtaju - nie jest to opowieść o zwykłych wstrząsach tektonicznych, jakie od niedawna trapią z wyjątkowo dużym nasileniem daleki górzysty obszar jednego z najbardziej ezoterycznych regionów świata, lecz o tym wszystkim, co je poprzedziło. Czy odkrycie przez archeologów grobowca Ałtajskiej Księżniczki i wywiezienie jej mumii do Nowosybirska, a następnie Moskwy sprowokowało odwet Natury? Tubylcy, którzy ślą do władz petycje z żądaniem ponownego pogrzebania szczątków Lodowej Lady, nie mają wątpliwości, że tak się właśnie dzieje. Uważają, że pod ich stopami wzbierają piekielne moce, gdyż wszystko to, co się stało, duchy przodków uznały za obrazę i nie spoczną, dopóki tutejszej ziemi nie zostanie zwrócone to, co jej bezprawnie wydarto i co chroniły zaklęcia. O historii pewnego sensacyjnego znaleziska oraz jego nieoczekiwanych następstwach w dwuczęściowym reportażu Wojciecha Grzelaka.
 • O stresie bez stresu - wiadomo, że jest czynnikiem destrukcyjnym, źle wpływającym na psychofizyczne funkcjonowanie człowieka. Czy jednak dzieje się tak zawsze? Jaki związek ze stresem ma nasz wewnętrzny zegar biologiczny i czy w tej mierze pomocna może okazać się Racjonalna Teoria Zachowań, nazwana tak przez twórcę tej techniki, dziekana wydziału Psychiatrii Uniwersytetu w Waszyngtonie, M.C. Maultsby’ego? Czego potrzebuje ludzka psychika, by skutecznie uregulować mechanizm powstawania stresu?
 • Czy Oni już tu są? - zagadka zdjęcia małej istoty sfotografowanej przypadkowo w parku miejskim w Santiago de Chile przez 33–letniego inżyniera budowlanego, Germana Pereirę nabiera coraz żywszych rumieńców. Co uchwycił w swoim obiektywie fotoamator wykonujący zdjęcie patrolu policji konnej? Jakie rezultaty przyniosły badania jego aparatu cyfrowego i czemu władze w tej sprawie nabrały wody w usta?
 • Wiadomości od Boga - porównuje się ją z Teresą z Avila i Hildegardą z Bingen, a kościół z 63–letnią Vassulą Ryden ma od dawna spory kłopot. Odbierane przez nią przesłania, które nazywa przekazami od Boga, są bowiem, obok objawień w Medjugorie, zaliczane do jednych z najbardziej znaczących współcześnie doświadczeń mistycznych w obrębie chrześcijaństwa. Z najsłynniejszą bodaj dziś Greczynką, autorką przetłumaczonej na 40 języków książki i niegdysiejszą żoną szwedzkiego dyplomaty, która podróżuje po świecie, głosząc swoje orędzie, udało się przeprowadzić dla nas rozmowę w Kopenhadze polskiej dziennikarce, Julii Popławskiej. Co mówi Vassula; kim była kiedyś, a kim jest obecnie?
PONADTO:
 • Najwyższa droga Jogina.
 • Inżynier, który oswoił magię i Zapomniana energia, czyli nigdy dotąd nie publikowane w Polsce fragmenty prasowej publikacji słynnego Hieronymusa sprzed blisko 50 lat.
 • Atlanci pokazują twarz w cyklu poświęconym Odkrywaniu Atlantydy i Sedna – siostra Nibiru w Okruchach Wszechświata.
 • Unikatowa Galeria Kamiennych Obrazów sprzed 150 milionów lat (!), którą można obejrzeć w centrum Polski.
 • Dziwne wydarzenia w argentyńskiej prowincji Salta.
 • W Poczcie healerów polskich o znanej rebirtherce Ewie Berger-Jankowskiej i uwolnieniach.
 • Relacje Czytelników z ostatniej Wielkiej Medytacji .
 • Horoskop na maj.

Dane techniczne

Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl