Nieznany Świat 5/2021 (365)

ns_5_2021.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 8,90 zł 8.90
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

W NUMERZE 5/2021

Lekcje miłości... do Zwierząt i Przyrody
Tom Justyniarski przekonuje, że każde dziecko powinno wychowywać się z psem, kotem lub innym zwierzakiem. Wymienia 9 płynących z tego korzyści. Uważa, iż tylko dzięki edukacji najmłodszych jesteśmy w stanie zmienić świat na lepszy, piękniejszy. Mówią o nim drugi Korczak.

Dostępne wydanie elektroniczne! - e.nieznanyswiat.pl

Miraże i znaki na niebie
Cudowne manifestacje i znaki na niebie uznawano dawniej za zwiastuny przełomowych wydarzeń, wojen albo kataklizmów. Pojawiały się one również w trakcie objawień maryjnych. Odnotowywane także dziś, stanowią tajemnicę, którą trudno zrzucić na karb wybujałej wyobraźni albo legend. Zbyt kontrowersyjne nawet dla paranormalistów i często bagatelizowane, zdają się kryć drugie tajemnicze dno...

Kronika Akaszy
• Minister do spraw samotności, • Jesteśmy zbyt głupi dla Kosmitów, • Ciało do wymiany, • Jak przeniesiono Stonehenge, • Maszyna czasu made in China, • Kosmos nie tylko dla supermenów.

Wielka medytacja NŚ 2020: relacje Czytelników
Uczestnicy medytacji NŚ podkreślają ich szczególny charakter, wyrażający się nie tylko w sferze związanych z nimi doznań. Jak co roku prezentujemy wybór relacji osób biorących udział w spotkaniu na planie astralnym, które w 2020 r. przebiegało pod hasłem Budzenie wewnętrznej mocy. W medytacjach tych tkwi ponadto pewien potencjał, którego znaczenie widoczne jest z perspektywy czasu.

Święto Ostary
Bogini ta jest uosobieniem wiosny. Jej nadejście zapowiadają pierwsze podmuchy ciepłego wiatru, pączkujące drzewa, budząca się ziemia, króliki i zające. Do spuścizny Ostary należą też kolorowe jajka, które powszechnie kojarzymy z Wielkanocą.

Wrocławskie archiwum X: UFO i tajemnicze istoty
Wrocław pozostaje wyraźnym punktem na ufologicznej mapie Polski. Do spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi oraz dziwnymi stworzeniami, takimi jak latające humanoidy, dochodzi tam częściej niż w innych rejonach kraju. Są to zdarzenia o zróżnicowanym charakterze, nierzadko charakteryzujące się wysokim współczynnikiem dziwaczności, jak badacze UFO określają przypadki, w których strach miesza się z groteską, a rzeczywistość namacalna z ukrytą - pisze Damian Trela, autor nowej książki o tajemnicach Dolnego Śląska.

Bułhakow metafizyczny
Andrzej Maria Marczewski (1947-2020) wraca wspomnieniami do swoich bliskich spotkań z Michaiłem Bułhakowem, którego 130. rocznica urodzin wypada w maju b.r. Przypadkowe otwarcie radzieckiego pisma na stronach, gdzie drukowano fragmenty Mistrza i Małgorzaty rozpoczęło w przypadku autora - wybitnego reżysera teatralnego, metafizyczną podróż, której uwieńczeniem były dobrze przyjęte przez krytykę spektakle oparte o dzieła Rosjanina.

Chirurgia uczuć
Dr Bradley Nelson - chiropraktyk i lekarz holistyczny, uznawany za jednego z czołowych ekspertów w dziedzinie medycyny energetycznej - od ponad dekady prezentuje na całym świecie opracowaną przez siebie technikę kodu emocji. Kluczowym jej elementem jest uwalnianie emocjonalnego bagażu, który podczas naszego życia zgromadził się w ciele, zakłócając jego prawidłowe funkcjonowanie.

Misja na złotą planetoidę
Pomiędzy Marsem na Jowiszem krąży planetoida, która, gdyby została sprowadzona na Ziemię, uczyniłaby każdego z 7 mld ludzi bogaczem. Psyche ma zawierać ogromne ilości metali ciężkich, takich jak złoto i platyna. Czy właśnie z tego powodu już za rok wystartuje w jej kierunku sonda należąca do NASA?

Kapsuły czasu
Ludzie utracili wiedzę o wielowymiarowości egzystencji na własne życzenie, jednak mogą ją odzyskać, w czym pomoże im spuścizna galaktycznego kuzynostwa - wynika z przekazów bytu określającego się jako Kryon, które są nieco inne od reszty channelingów - pisze dr Danuta Adamska-Rutkowska w kolejnej odsłonie swojego cyklu.

Naturopatia ścieżką do zdrowia
W naturopatii jest tak, że dopiero wspólnie podjęty wysiłek, zarówno terapeuty, jak i chorego, prowadzi do uzdrowienia i długotrwałego dobrostanu. W swojej pracy Urszula Malinga z Łodzi korzysta z nowoczesnej aparatury biorezonansowej, pracującej w systemie analizy nieliniowej.

Czym są domy horoskopu?
Każdy dom odpowiada za inną sferę życia. Z biegiem wieków ich znaczenie się zmieniało. Choć pobudzają wyobraźnię początkujących adeptów gwiaździarstwa, domy horoskopu to jedna z najmniej skomplikowanych kwestii w astrologii.

PONADTO:
Toksyczne dzieła: przestępcze inspiracje (cz. II)
Widzę także niebo: Bez grzechu
Dotknięcie Nieznanego
Ingapirca - ekwadorskie Machu Picchu
Jerzy Prokopiuk: Światło poranka
Konwencja mentalna: Hasnamusi
Kontakt nietelepatyczny - czyli listy do Redakcji
Oddech a COVID-19
Zespół szyi smartfonowej
Lektury NŚ: Zagadki i tajemnice. Historia odkrywana na nowo, Nauka a praktyki duchowe
Horoskop na maj 2021 r.
Magiczne dni w 2021 r. (cz. III)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl