Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.

Nieznany Świat 6/2003

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Moje spotkanie z ojcem Czesławem Klimuszką - nieznany epizod z życia jednego z najwybitniejszych polskich jasnowidzów, ojca Czesława Klimuszki oraz seria wydarzeń stanowiących jego późniejszą kontynuację. Bardzo interesujące wspomnienia, które zawdzięczamy mieszkającemu od 22 lat w USA polskiemu naukowcowi, Marianowi Wasilewskiemu.
 • Diabelskie ślady w Devonshire - jedno z najbardziej zagadkowych epizodów zaczerpniętych z XIX-wiecznego Archiwum X. 8 lutego 1855 r. rano w pewnym angielskim hrabstwie odkryto tajemnicze ślady kopyt dwunożnej istoty, która podążała nocą w idealnej linii prostej przez pola, płoty, dachy domów oraz ujście rzeki, pokonując łączny dystans 160 km. Wszystkie odciski miały tę samą wielkość i wyglądały tak, jakby ktoś zrobił je rozżarzonym żelazem (śnieg wewnątrz nich najwyraźniej odparował). Cała sprawa wywołała zaciekłe spory i polemiki, które trwają do dziś. Czy łączyła się ona z zagadkową kulą znalezioną w maju 1840 roku przez jednego z członków wyprawy brytyjskiego podróżnika Jamesa Rossa z Antarktyki? Skąd wśród uczestników ekspedycji wzięło się przekonanie, że ich poczynania śledziły jakieś ciekawe oczy, a kule, na jakie natrafili, spadły z nieba?
 • Schodami w górę, schodami w dół - podróż do własnego wnętrza odbywana razem z duchowym Przewodnikiem wymaga wiary w siebie, odwagi, hartu ducha, ciekawości, chęci podejmowania ryzyka, a czasami nawet rezygnacji ze zdrowego rozsądku. Nie jest też ona, jak mniemają niektórzy, usłana różami, a na drabinie świadomości niełatwo o wypadek, który może sprawić, że przepracowując konkretne sytuacje wychowawcze, spadniemy o kilka szczebli. Bardzo nietypowy i pod pewnymi względami kontrowersyjny tekst drążący, sferę rozwoju ludzkiej duchowości.
 • Rozgrywka astralna - w pierwszym momencie może to zakrawać na czczą fantazję, a jednak mówimy o faktach. Rosyjski naukowiec Borys M. Marczenko zajmujący się badaniem fenomenów paranormalnych opisuje historię sprzed czterdziestu kilku lat, kiedy to radziecki mistrz sportu w warcabach Borys Gercenson podczas wizyty we Lwowie, chcąc z pozycji materializmu dialektycznego zdemaskować pewne medium - za pośrednictwem jasnowidzącej Mercedes Rochano wyzwał na szachowy pojedynek nieżyjącego już mistrza świata Jose Raula Capablancę. Co z tego wynikło i jak wyglądał przebieg seansu spirytystycznego z udziałem sowieckich sportowców.
 • Derwisz w laboratorium - bodaj po raz pierwszy (a w każdym razie są to niezwykle rzadkie przypadki) jednego z uczniów szkoły Sufi ze środkowego Wschodu, za zgodą jego przełożonego, udało się nakłonić do wzięcia udziału w eksperymencie laboratoryjnym, podczas którego m.in. przekuł sobie twarz szpilą do szaszłyków, wypychając ją przez drugi policzek. Całość doświadczenia była filmowana i monitorowana za pomocą naukowej aparatury. Badaczy najbardziej zdumiało szybkie zagojenie się zadanych w ten sposób ran, co nastąpiło niemal na ich oczach, a umiejętność tak skutecznego i spektakularnego leczenia umyślnie okaleczonego ciała, obserwowana od wielu lat m.in. przez naukowców Jordanii, rodzi ważne implikacje terapeutyczne związane z poważnymi i bolesnymi chorobami. Oczywiście pod warunkiem, że uda się poznać mechanizm sygnalizowanego fenomenu i wykorzystać go w praktyce, do czego na razie daleko.
PONADTO:
 • Przeniknąć mgłę przyszłości.
 • Kontynuujemy temat W cieniu dobrego drzewa, dziś o buku, który daje siłę.
 • Opinie czytelników o naszym cyklu Zrozumieć piramidy, a zwłaszcza okolicznościach i czasie powstania Wielkiej Piramidy.
 • W stronę światła – niezwykłe obrazy Elżbiety Nasielskiej-Astor.
 • W Okruchach Wszechświata: kogo i dlaczego wystraszyła kometa Haley’a-Boppa?
 • Niezwykle interesująca hipoteza fińskiego fizyka na temat autorstwa piktogramów w zbożu.
 • W Poczcie healerów polskich pięć minut majora Piecaka.
 • Najczęściej zadawane pytania doktorowi Lane i inne ważne fakty – ciąg dalszy raportu o chrząstce rekina.
 • Lekarz naturalista, Janusz Kołodziejczyk o pułapkach dogmatyzmu myślenia medycznego, a młody lekarz Aleksander Chwastek o tajnych i jawnych alergiach.

Dane techniczne

Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl