Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 35,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.

Nieznany Świat 6/2004

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Dzieci Światła - Salman Rashdie w powieści Dzieci Północy opisuje tajną organizację dzieci obdarzonych paranormalnymi zdolnościami, które przyszły na świat dokładnie w chwili, gdy Indie odzyskały niepodległość. Natomiast w tradycji buddyjskiej z dawien dawna znane jest pojęcie tulku - niezwykłego dziecka, będącego inkarnacją zmarłego dostojnego męża o ponadprzeciętnych przymiotach. Zarówno Dzieci Północy, jak i buddyjskie tulku, a także pojawiające się coraz częściej w innych kręgach kulturowych nastolatki nazywane Dziećmi Indygo mają być niezwykłymi posłańcami predestynowanymi do odegrania w życiu naszej planety szczególnej roli poprzez nadanie rozwojowi ludzkości pożądanego kierunku i wniesienia weń nowej jakości. Publikowany artykuł to tylko sygnał tematu, do którego wrócimy w przyszłości w bardziej pogłębionych publikacjach.
 • Księga Urantii - czym jest ten tajemniczy, spisany na 2000 stronach przekaz? Jakie jest jego pochodzenie i czym wytłumaczyć obecność w przesłaniu informacji, z których wiele znalazło swoje naukowe potwierdzenie dopiero po latach? Skąd biorą się kosmiczne religie i gdzie szukać przyczyn tego, że niektóre channelingi zyskują w świecie tak znaczny rezonans i popularność?
 • Opętania i egzorcyzmy z punktu widzenia parapsychologii - bardzo ciekawa (zwłaszcza w swojej drugiej części, którą wydrukujemy za miesiąc) publikacja włoskiego sędziego i zarazem badacza zjawisk parapsychicznych Felice Massiego, podejmująca m.in. problem pomyłek ocenianych, jakie mogą zostać popełnione na tym polu. Chodzi zwłaszcza o sytuacje, kiedy diabelski rodowód przypisuje się całkiem nieźle już przebadanym fenomenom ze strefy psychotroniki w rodzaju psychokinezy, jasnowidzenia czy telepatii. Skąd się biorą takie wypadki?
 • Między duszą a ciałem - naukowcy coraz częściej zaczynają się interesować duchową stroną człowieka, próbując poddawać ją badaniom i eksperymentom. Czy może im w tym przypadku pomóc osobiste uprawianie medytacji? Czy współczujące myśli i odczucia wpływają na lepsze funkcjonowanie systemu immunologicznego? Czy szpitale powinny stosować terapię modlitwą, skoro coraz więcej jest dowodów na to, iż w wielu, bardzo wielu przypadkach pomaga ona w powrocie do zdrowia? Zaskakujące odkrycia i ich interpretacje w publikacji miesięcznika Caduceus.
 • Epidemie elektryczne w świecie - megaawarie, do których szczególnie często zaczęło dochodzić w ostatnich latach, a których najbardziej spektakularnym przykładem stało się pogrążenie w ciemnościach Nowego Jorku 14 sierpnia 2003 r., prowokują do wielu pytań. Czy rzeczywiście w każdym tego rodzaju przypadku zawiniła technologia, czy może włącza się tu również nieznany czynnik zewnętrzny? Czy w takich sytuacjach wszystko można wytłumaczyć jedynie skutkami wysokich temperatur i wyładowań elektrycznych? Jak na tym tle ocenić relacje świadków mówiące o pojawianiu się w strefach katastrof energetycznych obiektów latających nieznanego pochodzenia? Czy ludzie, którzy utrzymują, że widzieli NOL-e zawisające nad liniami wysokiego napięcia i wyraźnie się od nich zasilające - ulegli omamom? Raport .
PONADTO:
 • Nieporozumienia z szóstką w tle, czyli co mają wspólnego z autentyczną numerologią pewne głęboko zakorzenione przesądy.
 • Szmilichowski o mistyce, nazwanej przez niego śladem boskiej stopy na wietrze wyobraźni i niepożądanych skutkach nadmiernego oszołomienia nią.
 • W cieniu dobrego drzewa: topola - pochłaniacz złej energii.
 • O polskich piramidach i związanych z nimi zagadkach.
 • Do kogo należą znalezione meteoryty (smakowite casusy z obszaru różnych państw w Okruchach Wszechświata).
 • W Poczcie healerów polskich - runy, kamienie i zbłąkani goście trafiający do terapeutki spod Wejherowa, Modesty Miazek.

Dane techniczne

Liczba stron 76
Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl