Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 160,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 120,00 zł
egz.
Szampon z czosnkiem hiszpańskim (200ml)
Szampon z czosnkiem hiszpańskim (200ml)
18,00 zł 11,00 zł
szt.
LAMA - Poranna energia
LAMA - Poranna energia
29,00 zł 22,00 zł
szt.
Caricol (20 saszetek po 20 g) - Mus z papai
Caricol (20 saszetek po 20 g) - Mus z papai
97,00 zł 80,00 zł
egz.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 130,00 zł
egz.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 36,00 zł
szt.

Nieznany Świat 6/2005

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Poszukiwacze zaginionej Arki - na przestrzeni ostatnich kilkuset lat szczątki domniemanej Arki Noego widziało wiele osób, a niektóre z nich nawet ją sfotografowały. Było to możliwe wówczas, gdy wskutek wyższych okresowo temperatur pokrywający Ararat, nazywany Górą Bólu i Smutku wieczny śnieg oraz lód topniały, odsłaniając spoczywającą pod nimi tajemniczą drewnianą konstrukcję, która przypomina swoim kształtem ogromną łódź. Ostatnio z pomocą przyszły zdjęcia satelitarne, wcześniej zaś arkę miała także dokładnie sfotografować i pomierzyć rosyjska ekspedycja z 1917 roku. Sporządzone przez nią raporty, wysłane do cara Mikołaja II, po wybuchu rewolucji w tajemniczych okolicznościach zaginęły. Natomiast amerykański milioner Daniel McGivern, który latem ub.r. w celu odnalezienia biblijnego statku planował zorganizowanie wielkiej wyprawy na Ararat, w ostatniej chwili musiał zrezygnować z tego przedsięwzięcia wskutek braku zgody władz Turcji. Pasjonujący raport Wojciecha Chudzińskiego na temat jednej z największych współcześnie zagadek.
 • Republika na palcu - kobietom i zwierzętom płci żeńskiej jest tam wstęp wzbroniony, a po to, by odwiedzić Republikę Mnichów na Półwyspie Chalkidiki, trzeba otrzymać specjalną wizę, która jest wydawana przez greckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych tylko nielicznym i jedynie na cztery dni, czeka się zaś na nią około trzech miesięcy. Podanie powinno zostać odpowiednio uzasadnione, a ten, kto taki wniosek składa, musi mieć ukończone 21 lat. O Świętej Górze Athos i pięciuset mnichach zamieszkujących dwadzieścia klasztorów w korespondencji z Agion Oros – jednego z najbardziej tajemniczych duchowo miejsc Europy pisze Marek Rymuszko.
 • Zew Białej Wody i Odczarowywanie Trójkąta Bermudzkiego - dwa spojrzenia na fenomeny, jakich widownią jest z dawien dawna legendarny akwen morski w rejonie Karaibów. Rosyjscy badacze znaleźli w jego obrębie pewne interesujące współzależności. Natomiast dwaj polscy autorzy – pisarz i zarazem inżynier geolog oraz fizyk jądrowy – w swojej rzetelnie udokumentowanej publikacji odpowiedzialnością za zjawiska, jakie manifestują się w słynnym Trójkącie diabła, obarczają uwięzione w lodowej klatce cząsteczki metanu, czyli tzw. hydraty. Wiele nieznanych faktów i pouczająca lektura.
 • Pogoda umysłu - jest treningiem twórczym wykorzystującym w dużym stopniu element zabawy, a jednocześnie uznaną metodą holistyczną wspomagającą proces rozwoju osobistego. Potrafi również przyczynić się do pokonania wielu chorób. Pozwalając dotrzeć do źródeł negatywnych postaw i przekonań, które są podłożem licznych schorzeń, depresji i dysfunkcji organizmu, sprzyja zdrowieniu na płaszczyźnie umysłu, duszy i ciała. O arteterapii – bo o niej tu mowa – i unikatowym w Polsce ośrodku prowadzonym przez terapeutkę Korynę Opalę–Wnuk w ciekawym reportażu z podjeleniogórskich Karpników.
 • Sprzężenie zwrotne - u podstaw EEG – biofeedbacku leżą stany świadomości, a metoda ta cieszy się na świecie coraz większym uznaniem nie tylko jako użyteczna technika relaksacyjna, lecz również terapeutyczna. O wspomaganiu nią procesu leczenia, a także treningach dla ludzi zdrowych mówią jednym głosem doświadczony praktyk biofeedbacku oraz lekarz naturalista.
PONADTO:
 • Pod lawiną zagadek, czyli niewygodne odkrycia, ślady bogów i klęska Charlesa Darwina.
 • Na wulkanie – ciąg dalszy reperkusji domniemanej klątwy ałtajskiej księżniczki.
 • Szmilichowski sporządza cv człowieka podejmującego wysiłek myślenia.
 • W Odkrywaniu Atlantydy o Atlantydzie przed Atlantydą, a w Okruchach Wszechświata o dziwnej planecie spoza Układu Słonecznego i związanej z nią sensacyjnej hipotezie amerykańskiego profesora Bena Bromleya.
 • UFO czy trójkątne samoloty (pokazujemy szokujące zdjęcia).
 • W Poczcie healerów polskich dobra energia, chińskie zioła i terapeutyczne rozmowy w wydaniu naturoterapeuty z Lęborka, Adama Laszeckiego.
 • Dlaczego lubimy meble drewniane.
 • Czerwcowy horoskop astrologiczny.

Dane techniczne

Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl