Nieznany Świat 8/2022 (380)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 11,90 zł 11.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Nieznany Świat 08/2022 (380)

Zwiastuny upadku starego porządku

Okładka: Adam Kot

Dostępne wydanie elektroniczne! - e.nieznanyswiat.pl

Spis treści:

Odróżnić jasność od ciemności
Można mieć wrażenie, że od pewnego czasu zło – nieświatło nasila się, zagęszcza, atakuje z różnych kątów rzeczywistości. Borykamy się z jego najróżniejszymi przejawami, ale nie możemy się poddawać – pisze w swoim wstępniaku Redaktor Naczelna.

Zły duch Putina
Łączy cechy szowinistycznego wielkorusa z dzikością duchową Rasputina. Filozof Aleksandr Dugin, bo o on mowa, jest architektem imperialistycznej ideologii Władimira Putina. Jego poglądy wyrastają na pseudoezoterycznych fundamentach, a z geopolityki czyni on sferę ducha. Twierdzi, że ratunkiem dla świata ma być jego totalny demontaż, po czym rozpocznie się nowa era w dziejach, pod batutą Rosji oczywiście. Dzięki narodowi rosyjskiemu urzeczywistni się ostatnia myśl Boga, myśl o końcu świata – pisze Dugin w jednej ze swoich książek.

Kronika Akaszy
• O UFO w Kongresie • Święty Graal wśród zatopionych statków • NASA zbada doniesienia o UFO • Czy można zranić robota? • Źli Kosmici w naszej galaktyce • Słowiańska muza.

Groźne zanieczyszczenia elektromagnetyczne
Zjawisko elektrosmogu – czyli zanieczyszczenia elektromagnetyczne w naszym otoczeniu, jest coraz bardziej dokuczliwe. Lawinowo zwiększa się liczba urządzeń emitujących szkodliwe radiacje. W ostatnich trzech dekadach pojawiło się dodatkowe zagrożenie w postaci telefonii komórkowej oraz technologii bezprzewodowych, co nie pozostaje bez wpływu na zdrowie użytkowników…

Urwany ślad – tajemnicze zaginięcia
Jak wytłumaczyć historie ludzi, którzy dosłownie rozpłynęli się w powietrzu lub nie umieli określić, co się z nimi działo przez dłuższy czas? Arek Czaja przygląda się m.in. sprawie Stevena Kubackiego, który zaginął w latach 70. ub. w. podczas wyprawy przez Jezioro Michigan. Po kilkunastu miesiącach ten student o polskich korzeniach ocknął się kilkaset kilometrów od domu, uświadamiając sobie, że przez ten czas żył życiem kogoś innego…

Zwiastuny upadku starego porządku (II)
W kolejnej odsłonie swojego cyklu, dr Danuta Adamska-Rutkowska podsumowuje najważniejsze procesy demontujące porządek polityczny, gospodarczy i społeczny istniejący przed 2020 r. To m.in. zmiany klimatyczne oraz pandemia COVID-19. Na wiele pytań z nimi związanych brak konkretnych odpowiedzi, acz ich konsekwencje odczuwamy wszyscy…

Tragiczna śmierć dr. Geleya
Ten francuski lekarz porzucił praktykę na rzecz badań mediumizmu fizycznego i kontaktów z bytami z zaświatów. Szczególnie zainteresowali go polscy ekstrasensi, w tym legendarny Franek Kluski. Geley wielokrotnie gościł nad Wisłą, zaprzyjaźniając się m.in. z jasnowidzem Stefanem Ossowieckim. Zginął w katastrofie samolotu na Okęciu. Znajomi, którzy poszukiwali z nim kontaktu podczas seansów spirytystycznych wierzyli, że udało im się porozmawiać z duchem uczonego…

Moja Tele-WIZJA Nieznanego
Dorota Czerwińska rozmawia z Rafałem Łukaszem Śliwińskim – twórcą popularnego kanału VTV Studio na YouTube, który porusza tematykę z zakresu zainteresowania NŚ, kładąc nacisk na budzenie świadomości i rozwój duchowy. Opowiada on, jaką rolę w jego życiu odegrały wspomniane sfery i czy w rządnej sensacji sieci www jest miejsce dla ludzi, którzy widzą i czują więcej…

Zdrowie – depozyt na całe życie
Zdrowie jest zbyt cenne, by zostawiać je wyłącznie w rękach lekarzy. Oni często leczą skutek, likwidują ból, ale przyczyny chorób są spowodowane głównie przez nas – mówi Elżbieta Chojnowska-Mettananda – znawczyni Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także była prezes Pomorskiego Towarzystwa Psychotronicznego. Jak dodaje, młodzi ludzie mają tendencję do zbytniego forsowania swoich organizmów.

Historia Marty
Podążając Śladem naszych publikacji, przyglądamy się poruszającej historii Marty – nastolatki, która w wyniku poważnego wypadku komunikacyjnego znalazła się w stanie śpiączki. Jej ciocia, w oparciu o polecone jej publikacje w Nieznanym Świecie, trafiła do Renaty Chodur, której pomoc w powrocie Marty do zdrowia okazała się kluczowa.

Huanamarca, Moray, Tarawasi – botaniczna triada
Gdyby połączyć te trzy miejsca na mapie, ułożyłyby się niemalże w linii prostej. Nikt tego nie zaplanował. To czysty przypadek. Jednak, oprócz tej linii prostej łączy te miejsca pewna logika – pisze Roman Warszewski w kolejnej odsłonie cyklu Inkaskim tropem.

Bohater o wielu twarzach
Horoskop Wołodymyra Zełenskiego jest zdumiewający, a wielu światowych przywódców mogłoby pozazdrościć mu kosmogramu – pisze dr Piotr Piotrowski. Prezydent Ukrainy ma w gruncie rzeczy bardziej królewski horoskop niż np. Joe Biden. Co gwiazdy mówią o jego dalszych politycznych losach, także w kontekście wojny z Rosją?

Ponadto:
Igor Witkowski: O świadomym wkroczeniu w przyszłość
Andrzej Szmilichowski: Na Zachodzie bez zmian
Galeria portretów NŚ: Andrzej Wiro-Kiro
Komunikator duchowy: co z wynalazkiem dr. Schwartza?
Dotknięcie Nieznanego: Te same wibracje
Maria Rojek: Nietota – tajemnica duszy ukryta w Tatrach
Kontakt (nie)telepatyczny – czyli listy do Redakcji
Adam Adams: Ometepe – wyspa nieskończoności
Marcin Gibas: Kosmiczny Teleskop Webba – nowe oko na Wszechświat
Elżbieta Radzikowska: Słów kilka o olejach
Konwencja mentalna: Dwa światy
MedExpress: Co z wirusem na jesieni?, Osieroceni w łonie, Czy rozmiar ma znaczenie?
Filmoteka NŚ: Tlen
Lektury NŚ: Wejście w wibracje, UFOs Before Roswell, Czarownicom żyć nie dopuścisz, Niemcy opętane, Poza porządkiem, Poza umysłem.
Horoskop na sierpień 2022

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Inni klienci kupili również
Nieznany Świat 09/2023 (393)
Nieznany Świat 09/2023 (393)

14,90 zł

egz.
Nieznany Świat 11/2023 (395)
Nieznany Świat 11/2023 (395)

14,90 zł

egz.
Nieznany Świat 01/2024 (397)
Nieznany Świat 01/2024 (397)

14,90 zł

egz.
Nieznany Świat 03/2024 (399)
Nieznany Świat 03/2024 (399)

14,90 zł

egz.
Nieznany Świat 02/2024 (398)
Nieznany Świat 02/2024 (398)

14,90 zł

egz.
Nieznany Świat 04/2024 (400)
Nieznany Świat 04/2024 (400)

14,90 zł

egz.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl