Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
Żel siarczkowy - Serum Psorino  (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
Antybakteryjny tonik Ag 123 na trądzik (100 ml)
Antybakteryjny tonik Ag 123 na trądzik (100 ml)
59,00 zł 42,00 zł
szt.
Chlorella 200 tabl. Super Alga
Chlorella 200 tabl. Super Alga
27,50 zł 17,00 zł
szt.
Propolis Plus Cynk i Acerola (60 tabl.)
Propolis Plus Cynk i Acerola (60 tabl.)
28,50 zł 21,00 zł
szt.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
Płyn do ciała STABILIZOWANY CZARNOMORSKI ŁUG (950ml)
Płyn do ciała STABILIZOWANY CZARNOMORSKI ŁUG (950ml)
32,00 zł 23,00 zł
szt.
Antybakteryjny Płyn do ciała Ag 124 (100 ml)
Antybakteryjny Płyn do ciała Ag 124 (100 ml)
59,00 zł 42,00 zł
szt.
Vita Biosa 1000 ml
Vita Biosa 1000 ml
169,00 zł 120,00 zł
egz.

Nieznany Świat 8/2022 (380)

ns_8_22.jpg
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 11,90 zł 11.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Nieznany Świat 08/2022 (380)

Zwiastuny upadku starego porządku

Okładka: Adam Kot

Dostępne wydanie elektroniczne! - e.nieznanyswiat.pl

Spis treści:

Odróżnić jasność od ciemności
Można mieć wrażenie, że od pewnego czasu zło – nieświatło nasila się, zagęszcza, atakuje z różnych kątów rzeczywistości. Borykamy się z jego najróżniejszymi przejawami, ale nie możemy się poddawać – pisze w swoim wstępniaku Redaktor Naczelna.

Zły duch Putina
Łączy cechy szowinistycznego wielkorusa z dzikością duchową Rasputina. Filozof Aleksandr Dugin, bo o on mowa, jest architektem imperialistycznej ideologii Władimira Putina. Jego poglądy wyrastają na pseudoezoterycznych fundamentach, a z geopolityki czyni on sferę ducha. Twierdzi, że ratunkiem dla świata ma być jego totalny demontaż, po czym rozpocznie się nowa era w dziejach, pod batutą Rosji oczywiście. Dzięki narodowi rosyjskiemu urzeczywistni się ostatnia myśl Boga, myśl o końcu świata – pisze Dugin w jednej ze swoich książek.

Kronika Akaszy
• O UFO w Kongresie • Święty Graal wśród zatopionych statków • NASA zbada doniesienia o UFO • Czy można zranić robota? • Źli Kosmici w naszej galaktyce • Słowiańska muza.

Groźne zanieczyszczenia elektromagnetyczne
Zjawisko elektrosmogu – czyli zanieczyszczenia elektromagnetyczne w naszym otoczeniu, jest coraz bardziej dokuczliwe. Lawinowo zwiększa się liczba urządzeń emitujących szkodliwe radiacje. W ostatnich trzech dekadach pojawiło się dodatkowe zagrożenie w postaci telefonii komórkowej oraz technologii bezprzewodowych, co nie pozostaje bez wpływu na zdrowie użytkowników…

Urwany ślad – tajemnicze zaginięcia
Jak wytłumaczyć historie ludzi, którzy dosłownie rozpłynęli się w powietrzu lub nie umieli określić, co się z nimi działo przez dłuższy czas? Arek Czaja przygląda się m.in. sprawie Stevena Kubackiego, który zaginął w latach 70. ub. w. podczas wyprawy przez Jezioro Michigan. Po kilkunastu miesiącach ten student o polskich korzeniach ocknął się kilkaset kilometrów od domu, uświadamiając sobie, że przez ten czas żył życiem kogoś innego…

Zwiastuny upadku starego porządku (II)
W kolejnej odsłonie swojego cyklu, dr Danuta Adamska-Rutkowska podsumowuje najważniejsze procesy demontujące porządek polityczny, gospodarczy i społeczny istniejący przed 2020 r. To m.in. zmiany klimatyczne oraz pandemia COVID-19. Na wiele pytań z nimi związanych brak konkretnych odpowiedzi, acz ich konsekwencje odczuwamy wszyscy…

Tragiczna śmierć dr. Geleya
Ten francuski lekarz porzucił praktykę na rzecz badań mediumizmu fizycznego i kontaktów z bytami z zaświatów. Szczególnie zainteresowali go polscy ekstrasensi, w tym legendarny Franek Kluski. Geley wielokrotnie gościł nad Wisłą, zaprzyjaźniając się m.in. z jasnowidzem Stefanem Ossowieckim. Zginął w katastrofie samolotu na Okęciu. Znajomi, którzy poszukiwali z nim kontaktu podczas seansów spirytystycznych wierzyli, że udało im się porozmawiać z duchem uczonego…

Moja Tele-WIZJA Nieznanego
Dorota Czerwińska rozmawia z Rafałem Łukaszem Śliwińskim – twórcą popularnego kanału VTV Studio na YouTube, który porusza tematykę z zakresu zainteresowania NŚ, kładąc nacisk na budzenie świadomości i rozwój duchowy. Opowiada on, jaką rolę w jego życiu odegrały wspomniane sfery i czy w rządnej sensacji sieci www jest miejsce dla ludzi, którzy widzą i czują więcej…

Zdrowie – depozyt na całe życie
Zdrowie jest zbyt cenne, by zostawiać je wyłącznie w rękach lekarzy. Oni często leczą skutek, likwidują ból, ale przyczyny chorób są spowodowane głównie przez nas – mówi Elżbieta Chojnowska-Mettananda – znawczyni Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także była prezes Pomorskiego Towarzystwa Psychotronicznego. Jak dodaje, młodzi ludzie mają tendencję do zbytniego forsowania swoich organizmów.

Historia Marty
Podążając Śladem naszych publikacji, przyglądamy się poruszającej historii Marty – nastolatki, która w wyniku poważnego wypadku komunikacyjnego znalazła się w stanie śpiączki. Jej ciocia, w oparciu o polecone jej publikacje w Nieznanym Świecie, trafiła do Renaty Chodur, której pomoc w powrocie Marty do zdrowia okazała się kluczowa.

Huanamarca, Moray, Tarawasi – botaniczna triada
Gdyby połączyć te trzy miejsca na mapie, ułożyłyby się niemalże w linii prostej. Nikt tego nie zaplanował. To czysty przypadek. Jednak, oprócz tej linii prostej łączy te miejsca pewna logika – pisze Roman Warszewski w kolejnej odsłonie cyklu Inkaskim tropem.

Bohater o wielu twarzach
Horoskop Wołodymyra Zełenskiego jest zdumiewający, a wielu światowych przywódców mogłoby pozazdrościć mu kosmogramu – pisze dr Piotr Piotrowski. Prezydent Ukrainy ma w gruncie rzeczy bardziej królewski horoskop niż np. Joe Biden. Co gwiazdy mówią o jego dalszych politycznych losach, także w kontekście wojny z Rosją?

Ponadto:
Igor Witkowski: O świadomym wkroczeniu w przyszłość
Andrzej Szmilichowski: Na Zachodzie bez zmian
Galeria portretów NŚ: Andrzej Wiro-Kiro
Komunikator duchowy: co z wynalazkiem dr. Schwartza?
Dotknięcie Nieznanego: Te same wibracje
Maria Rojek: Nietota – tajemnica duszy ukryta w Tatrach
Kontakt (nie)telepatyczny – czyli listy do Redakcji
Adam Adams: Ometepe – wyspa nieskończoności
Marcin Gibas: Kosmiczny Teleskop Webba – nowe oko na Wszechświat
Elżbieta Radzikowska: Słów kilka o olejach
Konwencja mentalna: Dwa światy
MedExpress: Co z wirusem na jesieni?, Osieroceni w łonie, Czy rozmiar ma znaczenie?
Filmoteka NŚ: Tlen
Lektury NŚ: Wejście w wibracje, UFOs Before Roswell, Czarownicom żyć nie dopuścisz, Niemcy opętane, Poza porządkiem, Poza umysłem.
Horoskop na sierpień 2022

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl