Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Tarot Marsylski - 78 kart do wróżenia
Tarot Marsylski - 78 kart do wróżenia
39,90 zł 9,90 zł
szt.
111 filmów z duszą. Metafizyka w kinie
111 filmów z duszą. Metafizyka w kinie
60,00 zł 9,90 zł
egz.

Nieznany Świat 9/2005

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0

Opis

W numerze:
 • Matka królów Europy
  Pisarz i historyk, autor bestsellerowego tryptyku Klątwy, mikroby i uczeni Zbigniew Święch w publikacji przygotowanej specjalnie dla Nieznanego Świata ujawnia rewelacje, które, jak twierdzi, wstrząsną Polską i zbulwersują Europę. Czy Elżbiecie Rakuszance – rodzicielce Jagiellonów wywróżono, że będą wywodzić się od niej liczne dynastie królewskie starego kontynentu? Nieznane, nierzadko sensacyjne fakty i ustalenia dotyczące tego, co zrodziło się i potężniało z biegiem lat w sąsiedztwie wawelskiego czakramu.
 • Łowca eteroidu
  Ujawniamy niezwykłe fakty z życia lwowskiego wynalazcy przełomu wieków, Franciszka Rychnowskiego, który poświęcił się badaniom nad eterem. Zaciekle zwalczany przez jednych i uważany za geniusza przez innych, człowiek ten dołącza do postaci wielkich odkrywców i badaczy naszej epoki, takich jak Nicola Tesla czy Wilhelm Reich, w przeciwieństwie do nich jest jednak mało znany i zmarł w całkowitym zapomnieniu. Tymczasem, gdyby świat nauki, medycyny zainteresował się jego pracami, niewykluczone, że walka z niektórymi chorobami, w tym także nowotworami, byłaby dziś skuteczniejsza.
 • Na łasce żywiołów i Złowrogi cień Yellowstone
  Dwie publikacje naświetlające z różnych punktów widzenia problem zagrażających Ziemi i jej mieszkańcom klęsk żywiołowych. Robert Buchta zwraca uwagę na fizykalne aspekty i mechanizmy kataklizmów spowodowanych przez trzęsienia ziemi, ogień (wybuchy wulkanów), wodę (katastrofalne powodzie i tsunami) oraz huraganowe wiatry. Natomiast druga publikacja opiera się na alarmującym raporcie naukowców, którzy przestrzegają przed kataklizmem o niewyobrażalnych rozmiarach w przypadku wybuchu podziemnego wulkanu znajdującego się pod parkiem narodowym Yellowstone w Stanach Zjednoczonych. Wszystko wskazuje na to, że gigantyczny podziemny zbiornik magmy w tym rejonie zaczyna się przepełniać. Z obydwoma tekstami bezpośrednio wiąże się quasi raport UFO i wielkie fale dotyczący wzmożonej aktywności UFO nad Azją Południowo-Wschodnią w przededniu uderzenia w nią u schyłku ub.r. tragicznej fali tsunami. Unikatowy zestaw informacji i kontrowersyjne interpretacje.
 • Opowieści polskiego szamana
  Uruchamiamy nową rubrykę, którą poprowadzi Mitch M. Sobczak – Polak mieszkający od dwudziestu kilku lat w Arizonie (a obecnie także jedną nogą w Peru), człowiek uznany przez członków indiańskich plemion Navajo, Hopi i Kikapu za swojego i dopuszczony przez nich do największych tajemnic, uczeń Navajo Medicine Man i amazońskich curranderos. To niezwykle barwna postać, a wiedza, którą posiada Wild Mitch – jak on sam siebie nazywa – jest imponująca. Inauguracja w nowej, równie egzotycznej, co frapującej ścieżki poznania, w której znajdzie się wiele unikatowych informacji na temat indiańskiej medycyny oraz innych naturalnych metod terapii.
 • Inteligentne lekarstwa
  Pomysł dotyczący inteligentnych lekarstw zrodził się jeszcze w okresie mojej pracy w Stanach Zjednoczonych, kiedy to współpracowałem z firmą o nazwie Smart House (Inteligentny Dom) – pisze Maciej J. Pike-Bieguński, znany fizyk i właściciel licznych zagranicznych patentów, który od dawna interesuje się m.in. możliwościami medycyny naturalnej. W publikacji, którą drukujemy, wykłada idee leku, który zostaje przyswojony przez organizm w sposób najwłaściwszy, dostarczając mu tego, co trzeba w takiej ilości, jaka jest niezbędna, a wszystko to w oparciu o suplementy nanocząsteczkowe. Chodzi nie tylko o teorię – takie leki można zacząć produkować od zaraz, tyle że przemysł farmakologiczny niekoniecznie musi być nimi zainteresowany.
Ponadto:
 • Szkoła czarodziejów – reportaż z polskiego Hogwartu, czyli czego uczą w szkole psychotronicznej Ryszarda Gąsierkiewicza w Krakowie.
 • Rudolf Steiner o Atlantydzie w cyklu Odkrywanie Atlantydy (autorem tego tekstu jest sam Jerzy Prokopiuk).
 • Niebieski Łącznik, czyli angielski mistyk i jogin Joe Hardy.
 • Tajemniczy wybuch nad Witimą w Okruchach Wszechświata.
 • W Poczcie healerów polskich zielonogórska zielarka Zenobia Słowik i jej znane na wszystkich kontynentach, z wyjątkiem Antarktydy, mieszanki ziołowe.
 • Odwieczna walka Dobra ze złem w ostatniej części Magii w starożytnym Egipcie.
 • Droga radykalnego wybaczania.
 • Horoskop na wrzesień.

Dane techniczne

Liczba stron 76
Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl