Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
Mahabharata - Największy epos świata
Mahabharata - Największy epos świata
78,00 zł 42,90 zł
egz.
12 snów
12 snów
24,90 zł 14,00 zł
egz.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 39,90 zł
szt.
Żel mineralizujący do higieny jamy ustnej (75ml)
Żel mineralizujący do higieny jamy ustnej (75ml)
42,00 zł 29,00 zł
szt.
Spuścizna Atlantydy. Dziedzictwo Hegolitów
Spuścizna Atlantydy. Dziedzictwo Hegolitów
62,00 zł 25,00 zł
egz.
Nauka o umyśle
Nauka o umyśle
49,90 zł 19,90 zł
egz.

Nieznany Świat 9/2005

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Matka królów Europy
  Pisarz i historyk, autor bestsellerowego tryptyku Klątwy, mikroby i uczeni Zbigniew Święch w publikacji przygotowanej specjalnie dla Nieznanego Świata ujawnia rewelacje, które, jak twierdzi, wstrząsną Polską i zbulwersują Europę. Czy Elżbiecie Rakuszance – rodzicielce Jagiellonów wywróżono, że będą wywodzić się od niej liczne dynastie królewskie starego kontynentu? Nieznane, nierzadko sensacyjne fakty i ustalenia dotyczące tego, co zrodziło się i potężniało z biegiem lat w sąsiedztwie wawelskiego czakramu.
 • Łowca eteroidu
  Ujawniamy niezwykłe fakty z życia lwowskiego wynalazcy przełomu wieków, Franciszka Rychnowskiego, który poświęcił się badaniom nad eterem. Zaciekle zwalczany przez jednych i uważany za geniusza przez innych, człowiek ten dołącza do postaci wielkich odkrywców i badaczy naszej epoki, takich jak Nicola Tesla czy Wilhelm Reich, w przeciwieństwie do nich jest jednak mało znany i zmarł w całkowitym zapomnieniu. Tymczasem, gdyby świat nauki, medycyny zainteresował się jego pracami, niewykluczone, że walka z niektórymi chorobami, w tym także nowotworami, byłaby dziś skuteczniejsza.
 • Na łasce żywiołów i Złowrogi cień Yellowstone
  Dwie publikacje naświetlające z różnych punktów widzenia problem zagrażających Ziemi i jej mieszkańcom klęsk żywiołowych. Robert Buchta zwraca uwagę na fizykalne aspekty i mechanizmy kataklizmów spowodowanych przez trzęsienia ziemi, ogień (wybuchy wulkanów), wodę (katastrofalne powodzie i tsunami) oraz huraganowe wiatry. Natomiast druga publikacja opiera się na alarmującym raporcie naukowców, którzy przestrzegają przed kataklizmem o niewyobrażalnych rozmiarach w przypadku wybuchu podziemnego wulkanu znajdującego się pod parkiem narodowym Yellowstone w Stanach Zjednoczonych. Wszystko wskazuje na to, że gigantyczny podziemny zbiornik magmy w tym rejonie zaczyna się przepełniać. Z obydwoma tekstami bezpośrednio wiąże się quasi raport UFO i wielkie fale dotyczący wzmożonej aktywności UFO nad Azją Południowo-Wschodnią w przededniu uderzenia w nią u schyłku ub.r. tragicznej fali tsunami. Unikatowy zestaw informacji i kontrowersyjne interpretacje.
 • Opowieści polskiego szamana
  Uruchamiamy nową rubrykę, którą poprowadzi Mitch M. Sobczak – Polak mieszkający od dwudziestu kilku lat w Arizonie (a obecnie także jedną nogą w Peru), człowiek uznany przez członków indiańskich plemion Navajo, Hopi i Kikapu za swojego i dopuszczony przez nich do największych tajemnic, uczeń Navajo Medicine Man i amazońskich curranderos. To niezwykle barwna postać, a wiedza, którą posiada Wild Mitch – jak on sam siebie nazywa – jest imponująca. Inauguracja w nowej, równie egzotycznej, co frapującej ścieżki poznania, w której znajdzie się wiele unikatowych informacji na temat indiańskiej medycyny oraz innych naturalnych metod terapii.
 • Inteligentne lekarstwa
  Pomysł dotyczący inteligentnych lekarstw zrodził się jeszcze w okresie mojej pracy w Stanach Zjednoczonych, kiedy to współpracowałem z firmą o nazwie Smart House (Inteligentny Dom) – pisze Maciej J. Pike-Bieguński, znany fizyk i właściciel licznych zagranicznych patentów, który od dawna interesuje się m.in. możliwościami medycyny naturalnej. W publikacji, którą drukujemy, wykłada idee leku, który zostaje przyswojony przez organizm w sposób najwłaściwszy, dostarczając mu tego, co trzeba w takiej ilości, jaka jest niezbędna, a wszystko to w oparciu o suplementy nanocząsteczkowe. Chodzi nie tylko o teorię – takie leki można zacząć produkować od zaraz, tyle że przemysł farmakologiczny niekoniecznie musi być nimi zainteresowany.
Ponadto:
 • Szkoła czarodziejów – reportaż z polskiego Hogwartu, czyli czego uczą w szkole psychotronicznej Ryszarda Gąsierkiewicza w Krakowie.
 • Rudolf Steiner o Atlantydzie w cyklu Odkrywanie Atlantydy (autorem tego tekstu jest sam Jerzy Prokopiuk).
 • Niebieski Łącznik, czyli angielski mistyk i jogin Joe Hardy.
 • Tajemniczy wybuch nad Witimą w Okruchach Wszechświata.
 • W Poczcie healerów polskich zielonogórska zielarka Zenobia Słowik i jej znane na wszystkich kontynentach, z wyjątkiem Antarktydy, mieszanki ziołowe.
 • Odwieczna walka Dobra ze złem w ostatniej części Magii w starożytnym Egipcie.
 • Droga radykalnego wybaczania.
 • Horoskop na wrzesień.

Dane techniczne

Liczba stron 76
Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl