Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Żel siarczkowy - Serum Psorino  (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.

Taniec duszy - PanEuRytmia Beinsy Duno

Dostępność: brak towaru
Cena: 36,80 zł 36.80
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Tak jak joga czy tai czi, PaneuRytmia jest rodzajem ćwiczenia fizycznego, zestawem ruchów i układów ciała posiadającym jednocześnie głęboką symbolikę związaną z cyklem życia ludzkiego. Jest medytacją w ruchu, tańcem, który przynosi wymierne korzyści w postaci poprawy zdrowia fizycznego i emocjonalnego a jednocześnie energetyzującym, uzdrawiającym, przynoszącym pozytywne emocje i poczucie wspólnoty z innymi ludźmi.

Wartościowa książka Ardelli Nathanael „Taniec duszy” dostarcza użytecznych informacji wszystkim tym, którzy zanurzeni są w pięknie, mocy i magii PanEuRytmii. Autorka krok po kroku podaje szczegółowe opisy i ilustracje wszystkich momentów. Dodaje do nich zrozumiałe komentarze dotyczące głębszego znaczenia poszczególnych gestów. Jej nauki są owocem wieloletniego doświadczenia w prezentowaniu tego tańca oraz w praktykowaniu go wspólnie z setkami ludzi na całym świecie. Kiedy ja zacząłem nauczać PanEuRytmii, pomysły i metody zawarte w „Tańcu duszy” okazały się dla uczniów bardziej pomocne niż ich osobiste doświadczenie tańca. Książka zawiera wartościowe wskazówki, które pozwalają uczącym się tańca pogłębiać radość i poczucie wolności, których doświadczają podczas świadomego wykonywania prostych ruchów. Tancerze powoli i systematycznie odkrywają tkwiące w PanEuRytmii możliwości przemiany ich własnego życia. „Taniec duszy” zawiera piękne i wartościowe wprowadzenie do duchowej ekspresji, która jest najlepszym sposobem przygotowywania nas samych do wkroczenia w nowe tysiąclecie.
(Phyllis Thorpe, instruktor PanEuRytmii)

Ardella Nathanael jest tancerką w najwyższym znaczeniu tego słowa. Jej książka to wspaniały ilustrowany przewodnik po PanEuRytmii – radosnej sekwencji tanecznej, która otwiera serce, umysł i ciało i naśladuje rozbudzający i ożywiający taniec Aniołów Boskiej Miłości.
(LaUnaHuffies, Autorka „Uzdrów sam siebie światłem: Jak połączyć się z Anielskimi Uzdrowicielami”)

PanEuRytmia pozwala osiągnąć poprzez ruch stan nieustannej modlitwy, medytacji i dziękczynienia. Proste ruchy, które mają swoje istotne znaczenia, pozwalają osiągnąć jasność umysłu, harmonię ciała i świadomą duchowość. To wspaniała książka, Ardella Nathanael przekazuje w niej myśl Petera Deunov o mocy muzyki i tańca.
(Don G. Campbell, autor “Ryku milczenia”)

W „Tańcu duszy” Ardella Nathanael przekazuje nam klucz do świętego tańca i muzyki, dzięki którym doświadczymy połączenia z naszym Kosmicznym Źródłem. PanEuRytmia wyłania się z Duchowej Hierarchii, wiecznie obecnej rzeki inspiracji, która podtrzymuje życie na naszej planecie. Każdy, kto praktykuje przedstawiony w tej książce taniec radości i mądrości, dozna przemiany własnej energii i odczuje intensyfikację własnego życia, podniesionego do rangi wszech-Życia.
(Gordon Davidson, autor „Duchowej polityki” i „Budowniczych świtu”, przewodniczący Związku Wizjonerów(?) w Waszyngtonie)

Autor: Ardella Nathanael

Tłumacz: Tadeusz Bela

Dane techniczne

Autor Ardella Nathanael
Tłumacz Tadeusz Bela
Data wydania 2007, Wrzesień
Numer wydania 1
ISBN 978-83-924917-1-2
Liczba stron 281
Wymiary 165 x 235 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl