Taniec duszy - PanEuRytmia Beinsy Duno

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 36,80 zł 36.80
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Tak jak joga czy tai czi, PaneuRytmia jest rodzajem ćwiczenia fizycznego, zestawem ruchów i układów ciała posiadającym jednocześnie głęboką symbolikę związaną z cyklem życia ludzkiego. Jest medytacją w ruchu, tańcem, który przynosi wymierne korzyści w postaci poprawy zdrowia fizycznego i emocjonalnego a jednocześnie energetyzującym, uzdrawiającym, przynoszącym pozytywne emocje i poczucie wspólnoty z innymi ludźmi.

Wartościowa książka Ardelli Nathanael „Taniec duszy” dostarcza użytecznych informacji wszystkim tym, którzy zanurzeni są w pięknie, mocy i magii PanEuRytmii. Autorka krok po kroku podaje szczegółowe opisy i ilustracje wszystkich momentów. Dodaje do nich zrozumiałe komentarze dotyczące głębszego znaczenia poszczególnych gestów. Jej nauki są owocem wieloletniego doświadczenia w prezentowaniu tego tańca oraz w praktykowaniu go wspólnie z setkami ludzi na całym świecie. Kiedy ja zacząłem nauczać PanEuRytmii, pomysły i metody zawarte w „Tańcu duszy” okazały się dla uczniów bardziej pomocne niż ich osobiste doświadczenie tańca. Książka zawiera wartościowe wskazówki, które pozwalają uczącym się tańca pogłębiać radość i poczucie wolności, których doświadczają podczas świadomego wykonywania prostych ruchów. Tancerze powoli i systematycznie odkrywają tkwiące w PanEuRytmii możliwości przemiany ich własnego życia. „Taniec duszy” zawiera piękne i wartościowe wprowadzenie do duchowej ekspresji, która jest najlepszym sposobem przygotowywania nas samych do wkroczenia w nowe tysiąclecie.
(Phyllis Thorpe, instruktor PanEuRytmii)

Ardella Nathanael jest tancerką w najwyższym znaczeniu tego słowa. Jej książka to wspaniały ilustrowany przewodnik po PanEuRytmii – radosnej sekwencji tanecznej, która otwiera serce, umysł i ciało i naśladuje rozbudzający i ożywiający taniec Aniołów Boskiej Miłości.
(LaUnaHuffies, Autorka „Uzdrów sam siebie światłem: Jak połączyć się z Anielskimi Uzdrowicielami”)

PanEuRytmia pozwala osiągnąć poprzez ruch stan nieustannej modlitwy, medytacji i dziękczynienia. Proste ruchy, które mają swoje istotne znaczenia, pozwalają osiągnąć jasność umysłu, harmonię ciała i świadomą duchowość. To wspaniała książka, Ardella Nathanael przekazuje w niej myśl Petera Deunov o mocy muzyki i tańca.
(Don G. Campbell, autor “Ryku milczenia”)

W „Tańcu duszy” Ardella Nathanael przekazuje nam klucz do świętego tańca i muzyki, dzięki którym doświadczymy połączenia z naszym Kosmicznym Źródłem. PanEuRytmia wyłania się z Duchowej Hierarchii, wiecznie obecnej rzeki inspiracji, która podtrzymuje życie na naszej planecie. Każdy, kto praktykuje przedstawiony w tej książce taniec radości i mądrości, dozna przemiany własnej energii i odczuje intensyfikację własnego życia, podniesionego do rangi wszech-Życia.
(Gordon Davidson, autor „Duchowej polityki” i „Budowniczych świtu”, przewodniczący Związku Wizjonerów(?) w Waszyngtonie)

Autor: Ardella Nathanael

Tłumacz: Tadeusz Bela

Dane techniczne

Autor Ardella Nathanael
Tłumacz Tadeusz Bela
Data wydania 2007, Wrzesień
Numer wydania 1
ISBN 978-83-924917-1-2
Liczba stron 281
Wymiary 165 x 235 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl