Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Bogowie Edenu
Bogowie Edenu
59,80 zł 26,90 zł
egz.
Nauka o umyśle
Nauka o umyśle
49,90 zł 19,90 zł
egz.

Leczenie i samouzdrawianie. Spojrzenie medycyny spirytystycznej

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: RIVAIL

Opis

Niniejsza książka jest przeznaczona dla osób cierpiących z powodu wszelkiej natury schorzeń. Autor kieruję ją do ludzi poszukujących zdrowia i starających się z odpowiedzialnością podchodzić do życia. Napisał ją także dla wszystkich, którzy uzdrawiają siebie poprzez pracę na rzecz bliźnich, podążając drogą terapeutycznego samopoznania i rozwoju osobistego.

Książka "Leczenie i samouzdrawianie – spojrzenie medycyny spirytystycznej" mówi o wielkości człowieka, który jako dziecko Boga poszukuje swojej tożsamości i swojego Ojca, w sobie i wokół siebie. Praca dr. Moreiry omawia, czym jest zdrowie i choroba w świetle reinkarnacji, prawa przyczyny i skutku oraz prawa postępu. Z tej perspektywy zdrowie i choroba są etapami nauki w procesie ewolucyjnym, które odzwierciedlają stopień świadomości nieśmiertelnego ducha, stopień jego zanurzenia się w miłość, będącą podsumowaniem Bożych praw.

Poszczególne rozdziały można czytać oddzielnie albo całościowo, aby zgłębić centralną ideę będącą przedmiotem tego dzieła: zdrowie jako rzeczywiste połączenie człowieka ze Stwórcą. W dziele tym przyglądamy się związkom ciała duchowego ze zdrowiem, wpływowi myśli na zdrowie i chorobę, przypadkom uzdrowienia Jezusa, a także narzędziom do uleczenia ciała i duszy, którymi są wybaczenie, wiara i miłosierdzie.

ANDREI MOREIRA jest lekarzem, absolwentem Szkoły Medycznej na Uniwersytecie Federalnym Stanu Minas Gerais w Brazylii. Specjalizuje się w homeopatii. Jest przewodniczącym Stowarzyszenia Lekarzy-Spirytystów Stanu Minas Gerais od 2007 r. Wykładał integralne spojrzenie na zdrowie w Szkole Medycyny na Uniwersytecie w Alfenas (MG, Brazylia) w latach 2008-2012. Ukończył podyplomowy kurs dla lekarzy rodzinnych w Instytucie Berta Hellingera. Autor książek: Homoseksualizm z punktu widzenia nieśmiertelnego ducha, Świat papierowych lalek, Tajemniczy ogród oraz Miłość własna i inne siły duszy (ta ostatnia napisana razem z duchem Diasem da Cruz). Wszystkie opublikowano w wydawnictwie AMEEditora. Współautor książki Zdrowy człowiek – nowa wizja. Uczestniczy aktywnie w ruchu spirytystycznym w Brazylii i na świecie, prowadzi wykłady i seminaria. Jest członkiem grup opiekujących się pacjentami i leczących ich z wykorzystaniem metodologii medycyny spirytystycznej.

Autor: Andrei Moreira

Tłumacz: Konrad Jerzak vel Dobosz

Dane techniczne

Autor Andrei Moreira
Tłumacz Konrad Jerzak vel Dobosz
Data wydania 2014, Marzec
Numer wydania 1
ISBN 978-83-62402-29-8
Liczba stron 260
Wymiary 165 x 235 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl