Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 35,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.

Nieznany Świat 1/2004

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Scenariusze przyszłości i Faktor Majów - wraz z nastaniem Nowego Roku powracają pytania o to, jaka przyszłość czeka naszą cywilizację. Polecimy w Kosmos, czy zejdziemy pod ziemię? Samounicestwimy się, czy dzięki rozwojowi duchowemu osiągniemy zupełnie nową fazę rozwoju? Klęski rozmaitych prognoz futurologicznych, jakie formułowano w minionych latach (w publikacji Wpadka za wpadką serwujemy ich bardzo smakowite przykłady) nakazują z dużą ostrożnością podchodzić do wszelkiego rodzaju tzw. naukowych wizji przyszłości. A co z tymi, których źródłem jest sfera ducha? W jednej z najgłośniejszych książek ostatnich kilkunastu lat noszącej tytuł Faktor Majów jej autor, José Argülles twierdzi, że najbardziej bodaj tajemniczy lud na Ziemi wiedział wszystko to, czego my nie wiemy.
 • Sprawa nr 004/X: Testament Saknussemma - W migotliwym świetle lampy naftowej wąsaty mężczyzna wciska do butelki zwitek papieru i dokładnie zatyka jej wylot kawałkiem materiału. Następnie zakopuje butelkę po szyjkę w drobnym rumoszu. Naraz w ciszy jaskini rozlega się cichy plusk. Odpływ odsłonił wylot tunelu, mężczyzna może teraz wyjść z jaskini. Rzuca jeszcze jedno spojrzenie na zakopaną na brzegu podziemnego jeziorka butelkę, w której zamieścił swą relację o cudach techniki, tak różnych od wszystkiego, co stworzył ludzki rozum i ręce, a które spoczywały w podziemiach pod szczytem Sneffeisa. Był absolutnie pewien, że nie mogły one pochodzić z tego świata. Kosmiczne przesłanie Juliusza Verne a i zagadka związana z jego pobytem w Islandii, której tropem podążył Miloš Jesenski.
 • Mysteria (Tajemnice): wystawa, która okrąża świat - przygotowana i zorganizowana we Włoszech, trafiła również do Stanów Zjednoczonych i Australii. Ta, zdumiewająca swoim rozmachem i pomysłowością (co obrazują zdjęcia) bezprecedensowa ekspozycja próbuje, za pomocą najnowocześniejszych i wyrafinowanych środków audiowizualnych zaprezentować najważniejsze zagadki związane z pochodzeniem człowieka, Ziemi oraz Wszechświata. Od magii i parapsychologii poprzez sekrety Natury aż po fenomen UFO. Skąd przyszliśmy i dlaczego tak mało w nas ciągle ducha, stanowiącego siłę napędową wszelkiego życia?
 • Holograficzny portal we wnętrzu tajnej góry? - dr Richard Boylan twierdzi, że w osławionym amerykańskim Los Alamos funkcjonuje supertajny ośrodek naukowy, który zajmuje się podróżami do innego wymiaru i sekretnymi kontaktami z innymi kulturami kosmicznymi, a przy okazji także pracami nad stworzeniem totalnego systemu inwigilacji ludzi. To właśnie miało być powodem z rezygnacji oskarżeń o szpiegostwo i zdradę stanu, jakie prokuratura USA wytoczyła początkowo przeciwko naukowcowi chińskiego pochodzenia, doktorowi Wen Ho Lee, który wraz ze swoim zespołem ma być zaangażowany w tych pracach. Wierzyć, nie wierzyć?
 • Chaplin w pigułkach - śmiechem można leczyć nawet z poważnych chorób, co do tego nie ma już żadnych wątpliwości. Udowodniły to liczne badania i doświadczenia kliniczne (tak, tak, to nie pomyłka). Patch Adams, prekursor gelotologii, stworzył w amerykańskiej Wirginii szpital, którego personel dba, by pacjenci nie byli ponurzy, a po wydrukowaniu w fachowym piśmie medycznym przez Normana Cousinsa artykułu o terapii śmiechem autor dostał trzy tysiące listów z wyrazami poparcia od lekarzy z całych Stanów Zjednoczonych. Śmieją się również zwierzęta. Pouczający tekst, liczne zabawne zdjęcia.
PONADTO:
 • W niewoli kalendarza (kto by pomyślał, że na naszej planecie obowiązuje około 40 różnych miar czasu).
 • Szmilichowski o ciszy i milczeniu.
 • BUBLE 2003.
 • W cyklu Zrozumieć piramidy grobowiec boga.
 • W Okruchach Wszechświata o życiu pod Słońcem i wynikających stąd implikacjach.
 • W Poczcie healerów polskich lekarz duszy i ciała, dr Maria Teresa Zalewska.
 • Wspaniały koenzym Q.
 • Horoskop na cały 2004 r.

Dane techniczne

Liczba stron 76
Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl