Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 130,00 zł
egz.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 36,00 zł
szt.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 160,00 zł
szt.
LAMA - Poranna energia
LAMA - Poranna energia
29,00 zł 22,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 120,00 zł
egz.
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.
Caricol (20 saszetek po 20 g) - Mus z papai
Caricol (20 saszetek po 20 g) - Mus z papai
97,00 zł 80,00 zł
egz.
Szampon z czosnkiem hiszpańskim (200ml)
Szampon z czosnkiem hiszpańskim (200ml)
18,00 zł 11,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.

Nieznany Świat 1/2005

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Wołanie (z) Ziemi i Rok 2012 - co nas czeka? Dwie bardzo różne publikacje drążące problem przyszłości Błękitnej Planety. W pierwszej przypomniano m.in., jak z pewnymi plagami trapiącymi Ziemię chcieli walczyć niektórzy wybitni naukowcy, myśliciele i polityczni prominenci. W temacie przeludnienia doradzali oni np. zaniechania szczepień ochronnych (po to, by jak najwięcej ludzi zmarło) lub wręcz posłużenie się w celu załatwienia tej sprawy śmiertelnym wirusem. Z kolei Ewa May autorka drugiej publikacji, dotyczącej przerażającej (zdaniem niektórych) perspektywy tego, co ma się wydarzyć 20 i 21 grudnia roku 2012, odkryła ważne numerologiczne kody, które, jej zdaniem, stawiają pod znakiem zapytania trafność proroctwa Oriona i związanej z nim prognozy zagłady Ziemi, czym straszą w swojej głośnej na świecie książce (Proroctwo Oriona na rok 2012 ) Patrick Geryl i Gino Ratinckx.
 • Przypadek Omm Seti - kto wie, czy nie najbardziej poruszająca i zdumiewająca zarazem fabuła reinkarnacyjna na świecie. Jej bohaterką była Angielka Dorothy Eady znana i ceniona badaczka starożytnego Egiptu, która po przeniesieniu się do tego kraju, gdzie jak twierdziła żyła przed tysiącami lat, przybrała imię Omm Seti (Matki Seti). Jest do dziś jedną z najbardziej zagadkowych postaci w historii archeologii, a zapisy pozostawione przez kobietę badacza dzięki prowadzeniu przez nią osobistego dziennika budzą zazwyczaj niedowierzanie. Jednocześnie nie pozwalają odpowiedzieć na pytanie skąd ta do bólu kreatywna, dynamiczna, odważna i zdeterminowana niewiasta wiedziała to, co wiedziała i co zaprowadziło ją do egipskiego Abydos. Sięgający korzeniami w czasy starożytne wątek astralnych kochanków, a przy okazji solidna porcja archeologicznej wiedzy dotyczącej zagadek odległej przeszłości.
 • Dziecko z gwiazd ? - spór wokół dziwnej czaszki, której wiek oszacowano na ok. 900 lat, a którą znalazła w Meksyku młoda Amerykanka, nie słabnie. Badania nie udzieliły jednoznacznej odpowiedzi w kwestii anatomicznych anomalii, jakimi charakteryzuje się znalezisko, a w połączeniu z miejscowymi mitami i podaniami sprawa wydaje się podwójnie zagadkowa. Albo to jest kosmita, albo najbardziej anormalny okaz istoty ludzkiej z czasów Człowieka Słonia podsumowuje wyniki dotychczasowych analiz Lloyd Pye, od którego wszystko się zaczęło. Onże dodaje: Gdy tylko zobaczyłem te oczodoły, poczułem się, jak by strzelił we mnie piorun. Wszyscy przecież orientujemy się, jak wyglądają Szarzy. Pomyślałem: do diaska, czy to może być prawda?
 • Klinika Powrotu do Zdrowia - funkcjonuje w Warszawie i jest mało znana, a szkoda, gdyż zatrudnieni w niej lekarze, psychologowie i inni terapeuci stosują nowatorskie metody terapii także w odniesieniu do chorób uznawanych za nieuleczalne. Generalnie pomagają pacjentom znaleźć mentalne i psychiczne instrumenty umożliwiające powrót do zdrowia. Jakie? O tym w reportażu Marii Rojek.
 • Horoskop na 2005 rok - trzeba czuć ciężar świata i nauczyć się go dźwigać tak, by radość wyparła smutki, a pesymizm zmienił się w optymizm. Nie powinno to być zbyt trudne w nadchodzącym roku 2005, któremu patronuje Merkury mistrz umiejętności współżycia z innymi i sprawnego radzenia sobie ze sprawami zwykłego dnia. To bardzo obiecująca prognoza, mogąca być zapowiedzią złagodzenia tego wszystkiego, co może wyniknąć z kwadratury marsa do Księżyca i Słońca do Jowisza, a także nieprzewidywalnej w skutkach opozycji Księżyca do Urana.
PONADTO:
 • Wielka Medytacja Czytelników Nieznanego Świata.
 • Buble 2004 i bezładna szarża siostry zakonnej Michaeli Pawlik na szkoły waldorfskie oraz ich patrona, Rudolfa Steinera.
 • Fikcja czy rzeczywistość? interesująca faktologia w kolejnym odcinku cyklu Odkrywanie Atlantydy.
 • Dom Ufologicznych Kontaktów fotoreportaż i relacja naszego współpracownika z Tokio, Kiyoshi Amamiyi z bardzo ciekawego miejsca w Japonii.
 • W Poczcie healerów polskich mikrokinezyterapia, porównywana z dotykiem skrzydeł motyla i jej niestrudzona propagatorka Gabriela Berdychowska.
 • Zapomniana ekspedycja "Tunguska 56" w Okruchach Wszechświata.
 • Nasz chleb niepowszedni (ważne odkrycie polskiego naukowca).
 • Druga twarz pospolitego kalendarza, czyli dziesięć rzeczy, o których na pewno nie wiesz.
 • Jasnowidze w akwarium.
 • Oko w oko z Ałmysem: relacja uciekiniera z sowieckiego gułagu, kapitana Rawicza.

Dane techniczne

Liczba stron 76
Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl