Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
CELLFOOD WITAMINA C+ (spray) (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.

Nieznany Świat 12/2003

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Honorowa Nagroda NŚ za 2003 r. dla Stowarzyszenia Gaja - za prowadzoną od wielu lat z wielką konsekwencją i determinacją działalność na rzecz poszanowania w życiu społecznym tak ważnych wartości, jak: ochrona Natury przed dewastacją i zniszczeniem, prawo do godnego życia wszystkich żywych istot, oraz przeciwstawienie się z całą mocą okrucieństwu wobec zwierząt i ich przedmiotowemu traktowaniu, ze szczególnym uwzględnieniem zainicjowanej przez GAJĘ – wspólnie z kilkoma innymi organizacjami – kampanii ogólnokrajowego protestu przeciwko eksportowi koni na rzeź. Także za humanitaryzm, empatię i duchowość przejawianą w codziennym działaniu. Uzasadnienie Nagrody i reportaż o GAI pióra jednego z najlepszych polskich reporterów, Jana Płaskonia.
 • Tajemnice kosmicznych inspiracji - człowiek różnymi drogami może uzyskać wgląd do banku danych Wszechświata. Niekiedy są to prekognicyjne wizje, innym razem przesłania channelingowe, jeszcze kiedy indziej prorocze sny, z których rodzą się wielkie wynalazki. Średniowieczny mnich i filozof Roger Bacon przewidział m.in. powstanie samochodów, samolotów, łodzi motorowych i statków podwodnych, widząc wszystkie te maszyny oczami swojej wyobraźni. Dante Alghieri twierdził, iż jego słynna Boska komedia powstała pod dyktando wyższych energii. Podobnie utrzymywał Johannes Brahms: tworząc swoje muzyczne dzieła wprowadzał się w rodzaj transu, w którym – jak opisywał – jego świadomość była podporządkowana podświadomości. Takich przypadków są setki. Skąd twórcy czerpią niektóre genialne pomysły, a wizjonerzy przepowiednie?
 • Co komu z hibernacji - przed trzema laty norwescy lekarze uratowali kobietę, która zjeżdżając w górach na nartach wpadła do lodowatego potoku. Nie utonęła, ale z powodu zimna zapadła w stan śmierci klinicznej, a temperatura ciała obniżyła się do 13,7 stopni Celsjusza (!). Nigdy jeszcze nie udało się przywrócić do życia tak wychłodzonego człowieka. O tym, że śmierć boi się zimna i wynikających stąd praktycznych wnioskach.
 • Ogniowy poltergeist pod Treviso - w mieszkaniu pewnej włoskiej rodziny z Quinto we Włoszech przez pewien czas zachodziły szczególnie spektakularne zjawiska związane z wybuchami samoistnych pożarów. Paliły się bez żadnego logicznego uzasadnienia meble, firanki i odzież. Służby ratownicze i eksperci w obliczu tego fenomenu okazali się bezradni. Mimo że wszystko działo się niemal na ich oczach, mechanizmu groźnych zdarzeń nie zdołano wyjaśnić.
 • Odkrycie Onaro: szansa dla nieuleczalnie chorych - w byłym ZSSR je utajniono, a po upadku systemu komunistycznego pojawiły się kolejne przeszkody w upowszechnianiu tzw. odkrycia Onaro, wynikające m.in. z oporu ortodoksyjnych naukowców. Chodzi o badania przeprowadzone w 1978 r. przez trzy młode pracownice naukowe, których rezultaty okazały się pod wieloma względami zaskakujące, a nawet szokujące. Dotyczyło to zwłaszcza związku najpoważniejszych chorób ze stresem, który, jak się okazuje, za pośrednictwem określonych stymulatorów może zostać w organizmie przetransformowany w pozytywną reakcję.
 • Uzdrawiająca energia Bruna Gröninga. Sprawdź jej działanie - najważniejsze zdjęcie Bruno Gröninga, z którym łączą się niewytłumaczalne uzdrowienia. Fotografia wraz z redakcyjnym komentarzem.
PONADTO:
 • Wprowadzenie do kolejnej dorocznej Wielkiej Medytacji Czytelników , która odbędzie się tradycyjnie 30 grudnia i której hasłem przewodnim jest tym razem Jedność (Jednia).
 • Otwarte okna materii na wielki finał Fotografii z wyobraźni.
 • Odkrycie w Aosta i awantura o Oriona w cyklu Zrozumieć piramidy.
 • Na końcu świata i Podróż do światła – dwa reporterskie doniesienia z pewnego szczególnego miejsca w Irlandii, gdzie co roku 21 grudnia o określonej godzinie dochodzi do bardzo spektakularnego zjawiska o podłożu astronomicznym i zarazem mistycznym.
 • Z ostatniej chwilii: Jak przebiegał nasz październikowy Kongres Śmierć nie istnieje. Inny wymiar życia – bardzo nietypowa relacja z licznymi zdjęciami.
 • UFO nad Turcją (bardzo smakowita historia!).
 • O kosmicznych przybłędach i gigantycznych diamentach w Okruchach Wszechświata. W Poczcie healerów polskich – zdrowie z astralu i Tomasz Boros – z Pamelą Anderson i wirusem C żółtaczki w tle.
 • Odejście Wielkiego Jogina – rok po.

Dane techniczne

Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl