Nieznany Świat 2/2019 (338)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 8,90 zł 8.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W NUMERZE 2/2019:

ZMIANY NA ZIEMI: CZY ZBLIŻA SIĘ EPOKA KATAKLIZMÓW?
W ostatnich latach naukowcy dokonali ważnych odkryć związanych z procesami i zjawiskami, mogącymi odmienić losy narodów, a nawet całej cywilizacji. Budzące się do życia superwulkany, powolne przebiegunowanie i globalne ocieplenie, mogą być przyczyną zamieszania, jakiego ludzkość nigdy dotąd nie doświadczyła.

Kronika Akaszy
• Chińczycy po ciemnej stronie Księżyca • Czy tak wyglądał Jezus? • Telepatia na czterech łapach • Atlantyda na hiszpańskich bagnach? • Jak szczęśliwie przeżyć życie?

Dostępne również wydanie elektroniczne - e.nieznanyswiat.pl

Niewidzialne słońce nad Fatimą
Co pojawiło się na niebie podczas ostatniego objawienia w Fatimie? Są tylko dwie możliwości: był to jakiś obiekt fizyczny emitujący światło albo niematerialny obiekt świetlny udający Słońce - pisze Mariusz Malec.

SŁOWIAŃSKI PRZEKAZ O WIELKIEJ TRADYCJI PÓŁNOCY
Co w ogóle wiemy o świadomości, kulturze, egzystencji naszych przodków w czasach przed pisaną historią? Czy słyszeliśmy o ich umiejętnościach uzdrawiania, medytacji po naszemu? Więcej wiemy o wschodnich praktykach duchowych sprzed kilku tysięcy lat niż o własnych. Tymczasem okazuje się, że Tradycja Słowiańska jest jeszcze starsza...

Tajemnice grafologii (III): Na wokandzie sądowej
Pismo ujawnia także mroczną stronę naszej osobowości: wady, kompleksy, zahamowania. Potrafi wskazać kłamstwo, depresję, nałogi, skłonności samobójcze i psychopatyczne. Ujawnia fałszerstwa dokumentów, popełnione zbrodnie, próby zatarcia śladów. To graficzny wariograf.

Dotknięcie Nieznanego
- czyli stała rubryka, w której drukujemy relacje Czytelników o ich zetknięciach z Nieznanym. W tym numerze: • Zbadali i oddali? • Klucze, czyli krótka opowieść o zdarzeniu, które nie znalazło wytłumaczenia • Przydrożna przygoda • Mocą natury podyktowane • Jazda bez trzymanki, czyli sny się (niestety) spełniły • UFO wleciało w zagajnik.

Świetlista kula nad Syberią
Powietrzny spektakl, który rozegrał się wieczorem 26 października 2017 r. nad północną Syberią, wbrew wielu doniesieniom w internecie oraz innych mediach, nie miał nic wspólnego z UFO. Należał jednak do najbardziej efektownych świetlnych widowisk na nieboskłonie w ostatnich dziesięcioleciach.

Niebezpieczny strumień kosmicznych ciał
W styczniu 2017 r. media opublikowały informację, opatrzoną tytułem: Jeśli zderzą się z Ziemią, zniszczą cały kontynent. Polacy ostrzegają przed kosmiczną katastrofą w 2019 r. Czy są powody by obawiać się roju Taurydów?

Anielski dotyk
Doświadczenie z medycyną energetyczną i uzdrawianiem Ania Molęda rozpoczęła 20 lat temu po spotkaniu z pewną lekarką ze szpitala na warszawskiej Pradze. Już po krótkim kontakcie dr Ewa powiedziała jej, iż jest pewna i intuicyjnie bardzo mocno wyczuwa, że będzie uzdrawiać ludzi swoim anielskim dotykiem.

ALERGIE: CZEGO LEKARZ CI NIE POWIE
W swojej ponad 20-letniej praktyce diagnostyczno-terapeutycznej miałem kontakt z wieloma pacjentami, których głównym problemem zdrowotnym były alergie, zarówno wziewne jak i pokarmowe. Szczególną odmianą tych ostatnich są nietolerancje pokarmowe, czyli opóźnione, ukryte reakcje alergiczne, ujawniające się licznymi objawami - pisze dr Włodzimierz Borzęcki.

WSZYSCY STANOWIMY JEDNO
Takiego teatru, jaki stworzył przed 28 laty i do dziś nim kieruje, w Polsce nie ma. Jarosław Fedoryszyn - twórca Teatru Woskresinnia jest laureatem Certyfikatu NŚ Nowe Wzorce Sztuki za 2018 rok

O życiu we dwoje
Relacja dwojga ludzi stwarza nową przestrzeń: to związek, traktowany jako oddzielny byt, któremu da się postawić horoskop. Nie będzie on mówił o jakości tej więzi, lecz wskaże, co między partnerami może się wydarzyć i co są oni w stanie wspólnie zbudować, albo zniszczyć.

PONADTO:

WIDZĘ TAKŻE NIEBO: O sercu
KONTAKT (NIE)TELEPATYCZNY - Listy do Redakcji
SIRIUS-D: regeneracyjna superżywność
KONWENCJA MENTALNA: A słowo ciałem się stało
LEKTURY NŚ: Wampiry energetyczne, Ewangelia Ery Wodnika Jezusa Chrystusa, Mag. Stefan Ossowiecki, Dieta Keto pod lupą, Dieta ketogeniczna.
FILMOTEKA NŚ: Boyhood
RAPORT Z BEZDROŻY: Cuda wianki
HOROSKOP NA LUTY + WYKAZ GODZIN SPALONYCH W 2019!

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl