Nieznany Świat 7/2019 (343)

Dostępność: brak towaru
Cena: 8,90 zł 8.90
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W NUMERZE 7/2019:

KATASTROFA WE WSZECHOCEANIE TRWA
Sekretariat Pacyficznego Regionalnego Programu Środowiskowego (SREP) ostrzega, że jeżeli na świecie nie zrobi się niczego dla zatrzymania używania plastyku, to w 2050 r. we Wszechoceanie będzie go więcej niż ryb. Więcej niepokojących informacji o zbliżającej się katastrofie ekologicznej w raporcie specjalnym NŚ.

Kronika Akaszy
• Stan wyjątkowy w Naturze • Skąd starożytni wzięli tę wiedzę? •USA: Nowe wytyczne dla wojska w sprawie UFO • Przetrwać w słoiku • Obcy są na Ziemi i krzyżują się z ludźmi • Yeti w Indiach.

Dostępne również wydanie elektroniczne - e.nieznanyswiat.pl

SODOMA I GOMORA - ZAGŁADA PRZYSZŁA Z NIEBA
Amerykańscy archeolodzy, badający od kilkunastu lat obszar na północ od Morza Martwego, ustalili, że ok. 1700 r. p.n.e. doszło tam do potężnej podniebnej eksplozji, która mogła spowodować śmierć kilkudziesięciu tysięcy ludzi.

CA'DARIO - PAŁAC, KTÓRY ZABIJA
Piękny, majestatycznie odbijający się w wodach Canale Grande, z wybrzuszoną bajkową fasadą. A jednak uchodzi za jeden z najmroczniejszych pałaców Europy. Jego klątwa jest wyryta na fasadzie w postaci anagramu, we wnętrzach zaś stracili życie niemal wszyscy jego mieszkańcy.

Dotknięcie Nieznanego
- czyli stała rubryka, w której drukujemy relacje Czytelników o ich zetknięciach z Nieznanym. W tym numerze: • Lew ze skrzydłami, • Nocne wizyty i odcisk na szybie, • Przeskoki w czasoprzestrzeni i list z Mongolii, • Zablokowany - czyli powtórne narodziny.

KRZYŻ ANKH I JEGO ZASTOSOWANIE
Należy do symboli ponadreligijnych wywodzących się ze Starożytnego Egiptu, gdzie jako hieroglif oznaczał życie. Jego przesłanie odnosi się do uniwersalnej energii Wszechświata. Został zaadoptowany przez kościoły koptyjskie, będące jedną z najstarszych form chrześcijaństwa. Dziś służy jako energetyzator.

Własną drogą do zdrowia
Lilianna Elmborg wygrała wieloletnie zmagania z ciężką chorobą, która zrujnowała jej karierę muzyczną. Choć lekarze nie wierzyli w jej powrót do zdrowia, dokonała tego dzięki determinacji, wrodzonej dociekliwości, pasji do wykradania tajemnic Naturze i rodzinnej tradycji ziołolecznictwa. Kluczem okazało się oczyszczenie organizmu, który dzięki temu podjął samoleczenie.

W pogoni za zdrowiem
Wszystkie choroby są wynikiem nieprawidłowego oddziaływania umysłu na ciało. Umysł nie mieści się tylko w mózgu. Może on wyrażać się na poziomie subkomórkowym, komórkowym lub tkankowym. Zdrowie to natomiast stały i niezakłócony przepływ energii życia - pisze dr Krzysztof Chudziński.

ZAWROTNA KARIERA "TABLETEK Z KRZYŻYKIEM"
Tabletki przeciwbólowe cieszą się niezmiennie wielkim powodzeniem i są dostępne niemal wszędzie. Niestety, jak wszystkie inne leki, wywołują wiele skutków ubocznych. Zażywanie ich dłużej niż tydzień bez konsultacji lekarskiej może spowodować groźne powikłania zagrażające naszemu zdrowiu i życiu.

ASTROLOGICZNA SYMBOLIKA KRWI
Astrologom udało się stworzyć fascynującą interpretację dwuznacznego charakteru krwi, która z jednej strony, jest symbolem życia, płodności i obfitości, z drugiej jednak ma związek z siłami destrukcji i śmierci.

PONADTO:

WIDZĘ TAKŻE NIEBO: Myśli nieuporządkowane
TAJEMNICZE MUMIE Z PUSTYNI TAKLA MAKAN
KONTAKT (NIE)TELEPATYCZNY - czyli Listy do Redakcji
KATASTROFA TUNGUSKA: 110 LAT, 110 HIPOTEZ
POST LECZY CUKRZYCĘ
KONWENCJA MENTALNA: Adaptacja
LEKTURY NŚ: Magiczne wyprawy po Polsce. Dolnośląskie-opolskie-śląskie, Autobiografia Nikoli Tesli, Wstęp do psychoanalizy, Nie ma przypadków
FILMOTEKA NŚ: Piękny umysł
RAPORT Z BEZDROŻY: Niecierpliwy chaos
HOROSKOP NA LIPIEC!

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl