Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem Newslettera i wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości.
Produkt dnia
BODHI - Medytacyjna
BODHI - Medytacyjna
29,00 zł 22,00 zł
szt.
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
Narum Witamina D3 + Biominerały 300 mg (30 kapsułek)
49,90 zł 35,00 zł
szt.
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
Buski żel siarczkowy chłodzący (200g)
19,00 zł 14,00 zł
szt.
CELLFOOD MSM spray (30ml)
CELLFOOD MSM spray (30ml)
229,00 zł 170,00 zł
szt.
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
Szampon uzdrowiskowy mineralny z biosiarką (200g)
18,00 zł 12,00 zł
szt.
PILONYX
PILONYX
25,00 zł 18,00 zł
egz.
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
Cellfood Oxygen Gel (50 ml)
299,00 zł 190,00 zł
szt.
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
CELLFOOD DIET SWITCH krople (118 ml)
189,00 zł 149,00 zł
egz.
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
Żel siarczkowy - Serum Psorino (100 g) - KROK 1
35,00 zł 26,00 zł
szt.

Nieznany Świat 8/2004

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 6,95 zł 6.95
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

W numerze:
 • Potęga podświadomości - amerykański psycholog William James twierdzi, że każde wyobrażenie zbudowane na niezachwianej wierze wcześniej, czy później urzeczywistni się. Najkorzystniejsze dla osiągnięcia tego celu są ostatnie minuty przed zaśnięciem. Trzeba wtedy pragnienia przyjąć za rzeczywistość, a podświadomość z czasem je urealni. Czy naprawdę może tak się stać i czy stwierdzenie: Uwierz, a dostaniesz, analizowane z perspektywy dwóch pięter ludzkiego umysłu należy traktować tylko w kategoriach chciejstwa lub pobożnych życzeń?
 • Fortele Natury - kto tak zaprogramował indyjską gąsienicę motyla, że potrafi ona ukryć się w usychającym liściu owiniętym oprzędem i przymocowanym do gałązki przy jednoczesnym przegryzieniu ogonków kilku innych liści, co zapewnia jej lepsze maskowanie i zwiększa szansę przeżycia? Kto zaprojektował żądło osy w ten sposób, że tworzy ono izolowany układ? Kto wreszcie opracował wiele innych strategii i forteli obronnych przyrody, których nie powstydziłby się sam Onufry Zagłoba?
 • Fantomy Bieguna Północnego - ginące statki i samoloty, wyspy widma, które najpierw były, a później zniknęły, nękające podróżników zwidy i omamy, niekończące się i nigdy niewyjaśnione katastrofy oraz awarie... Co dzieje się w jednej z najbardziej tajemniczych i zarazem najmniej spenetrowanych stref Ziemi i dlaczego tak bardzo interesowała ona wodza trzeciej Rzeszy?
 • Korzenie zła - gdzie ich szukać, zwłaszcza wówczas, gdy zło tworzy postać zorganizowanych struktur przybierających w swej najbardziej złowrogiej postaci kształt systemu totalitarnego? Jak to się dzieje, że na rozwój stosunków społecznych tak często mają wpływ jednostki dotknięte anomaliami psychicznymi? Jaki mechanizm sprawia, ze pojedynczy ludzie, a wraz z nimi całe zbiorowości, godzą się, by rządzili nimi psychopaci? Prezentujemy unikatowy materiał w postaci wywiadu, jakiego udzielił przed blisko dwudziestu laty Głosowi Ameryki mieszkający w Stanach Zjednoczonych polski naukowiec, Marian Wasilewski, autor książki Psychiczne źródła komunizmu. Tego niezwykle ciekawego człowieka i, jak się okazuje, stałego czytelnika Nieznanego Świata mieliśmy okazję poznać dzięki zamieszczonemu przed rokiem w naszym piśmie jego wspomnieniu o ojcu Czesławie Klimuszce, w którym ujawnił kilka bardzo ciekawych i całkowicie nieznanych faktów z życia wybitnego polskiego jasnowidza. Tym razem badacz występuje w roli wnikliwego diagnosty zjawiska zła w jego społecznych i politycznych uwarunkowaniach. Typowych psychopatów mówi spotykamy wszędzie, gdzie zło jest już obecne, gdzie działa się sprytem i bezwzględnością, pogardzając obyczajami normalnego człowieka. Ludzie ci organizowali czeka , byli i są komendantami oraz nadzorcami w obozach koncentracyjnych i obozach zagłady, organizują mafię i handel narkotykami, stanowią główny człon bezpieki. Bywają także pozornie gładkimi, a jednocześnie odrażającymi dyplomatami.
 • Fenomen kończyn fantomowych - neurolodzy i psycholodzy z kilku światowych ośrodków naukowych prowadzili badania wśród ludzi, którzy utracili ręce i nogi. Okazało się, że w miejscach nieistniejących członków odbierali oni wyraźne doznania fizyczne w postaci mrowienia, dotyku itp. Wygląda na to, że ludzki mózg pamięta brakujące kończyny, kodując je w swojej somatosensorycznej mapie. Czy i jaki ma to związek z doświadczeniami poza ciałem (OBE) i percepcją pozazmysłową?
PONADTO:
 • Latający prorok z Karkonoszy.
 • Nieboskie stworzenia, czyli coraz większy niepokój związany z eksperymentami genetycznymi i tworzeniem zwierzęcych (czy tylko?) hybryd.
 • Czerwona Księga 90-letniego rosyjskiego badacza, profesora Marikowskiego.
 • Jasnowidz i trzy filiżanki nowe oblicze Krzysztofa Jackowskiego.
 • Szmilichowski o odkłamywaniu zakłamanego.
 • W cyklu Zrozumieć piramidy emocje wokół Piramid Horusa.
 • Trujący zapach kobiety nadzwyczajne wydarzenia w amerykańskim i szwedzkim szpitalu. Co się za nimi kryje?
 • O darmowych sondach kosmicznych w Okruchach Wszechświata.
 • W Poczcie healerów polskich mag pięciu energii Leszek Boratyn.
 • Co jest za tą górą arcyciekawy wywiad z wybitną polska śpiewaczką Olgą Szwajgier, która dzięki umiejętnemu posługiwaniu się niekonwencjonalnymi technikami i odwołaniu się do tego, co zakryte, nie tylko niepomiernie zwiększyła możliwości swojego głosu, lecz także pomaga ludziom mającym kłopoty zdrowotne.
 • Śmiechoterapia: kobiety w ujęciu ojców Kościoła.
 • Liczy się tylko miłość o bardzo ciekawych odkryciach polskiej ezoteryczki i astroga Jolanty Rene-Makowskiej, dotyczących harmonijnych i antynomicznych związków dwojga ludzi.
 • Leszek Weres o przebudzeniu i zrzucaniu masek.

Dane techniczne

Liczba stron 76
Wymiary 205 x 288 mm
Okładka miękka

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl