Nowa Ziemia. Metody, ćwiczenia, formuły, modlitwy

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 36,00 zł 36.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Aby odpowiedzieć na potrzebę posiadania metod, którą tak odczuwamy w życiu duchowym, zostały zebrane w tym tomie pewne proste i skuteczne ćwiczenia, jakie Omraam Michael Aivanhov wskazał w trakcie swych wykładów. Niektóre dotyczą pewnych konkretnych aspektów życia codziennego, inne, pewnych działań czysto duchowych. Wszystkie te metody wyszły z tradycji inicjacyjnej, której pierwszym zadaniem jest nastanie tego, co Księgi nazywają ,,nowym niebem i nową ziemią…”, to znaczy zmianą w mentalności i w obyczajach.

W języku Wtajemniczonych" – mówi Omraam Michael Aivanhov – języku odwiecznych symboli, ,,nowe niebo” oznacza nowe zrozumienie i nową filozofię, a ,,nowa ziemia” nowe postawy, nowe zachowania. Nowa ziemia, to zachowanie, które zmieni się, dzięki zmianie w obszarze idei, w nową filozofię. Wszystkie metody, których się tutaj nauczycie, to nowa ziemia.

,,Całe wasze przeznaczenie jest wpisane w życie, które dzisiaj wiedziecie, w kierunek, jaki nadajecie dzisiaj waszym myślom i uczuciom, w działania, w których wydatkujecie waszą energię. Ponieważ w zależności od tego, czy jesteście czujni i uważni czy też nie, oczyszczacie teren dla przyszłości lub przeciwnie, zaśmiecacie go wszelkimi niepotrzebnymi czy wręcz szkodliwymi rzeczami, które przeszkadzają w waszym rozwoju… Nie myślcie więc o jutrze, myślcie o dniu dzisiejszym. Jeśli wszystko jest przygotowane na dzisiaj, będzie też przygotowane na jutro, to jest automatyczne. A ponieważ wszystko jest zapisywane, gdy tylko przeżyliście wspaniały dzień, dzień życia wiecznego, jest on zarejestrowany, nie umiera, pozostaje żywy i próbuje wszystkie pozostałe dni pociągnąć za sobą, żeby były do niego podobne. Spróbujcie chociaż przeżyć dobrze jeden dzień, ponieważ on wpłynie na inne: zaprosi je, by do nich mówić i je przekonać, by były jak on, zrównoważone, uporządkowane, harmonijne”.

(Omraam Mikhaël Aïvanhov)

Autor: Omraam Mikhael Aivanhov

Dane techniczne

Autor Omraam Mikhael Aivanhov
Data wydania 2013, Grudzień
Numer wydania 1
ISBN 978389515463-8
Liczba stron 256
Wymiary 150 x 210 mm
Okładka twarda

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl