Newsletter
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Mahabharata - Największy epos świata
Mahabharata - Największy epos świata
78,00 zł 42,90 zł
egz.

Wahadło ''Fe'' (wkład z żelaza)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 48,00 zł 48.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BAJ

Opis

Zastosowanie:
Choroby układu kostnego, choroba wrzodowa, anemia, obniżenie odporności, reumatyzm, nerwica, zaburzenia gastryczne, bóle głowy.

Promieniowanie kształtu i materii wytwarza energię niejednokrotne leczniczą. Każdy kształt wahadła i jego akumulator, a także każdy materiał, z którego zostały wykonane, przekazują różne rodzaje energii. Stanowi to ciągle Tajemnicę Przyrody, Której nie potrafimy wyjaśnić, ale którą wykorzystujemy doświadczalnie. Można tę energię kierować radiestezyjnie, tak jak kierujemy promieniowanie z aparatów medycznych na chore miejsce w organizmie.
Doświadczenia prowadzone w czasie ponad półtora roku wykazały korzystne promieniowanie żelaza na układ szkieletowy człowieka. W zależności od choroby działanie obejmowało albo cały układ, albo poszczególne komórki kości, stawów chrząstek itd. Jeśli nadano hasło ''usuwanie deformacji kostnych'' to wahadło ''Fe'' obracało się w lewo, albo oscylowałoróżnokierunkowo. Hasło ''leczenie i wzmacnianie'' Przejawiało się obrotami w prawo oraz oscylacjami różnokierunkowymi.
Efektem prawidłowej terapii było likwidowanie lub łagodzenie bólu, początkowo krótkotrwałe. Każdy lek trzeba odpowiednio dawkować, tak i promieniowanie ''Fe'' należy powtarzać 3-4 razy dziennie, a dawkę wyznacza samo wahadło. Trwałe wyleczeniezależy od stopnia zaawansowania choroby.
W stanach zapalnych stawów należy dodatkowo stosować wahadło z piramidką i akumulatorkiem ''Cu'' z odpowiednim nastawieniem mentalnym przeciwko stanowi zapalnemu. Uzupełnieniem wszelkich działańleczniczych wahadłami ''Cu'', ''Fe'' i innymi jest promieniowanie Wahadła Uniwersalnego. Należy sprawdzić zapotrzebowanie na leczenie promieniowaniem nie tylko wzdłuż ''równika'', ale również wzdłuż,''południków'' zarówno ''magnetycznych'' jak i ''elektrycznych''(w tym ostatnim przypadku chodzi o ''odpromieniowanie'' z jakiegoś szkodliwego, nabytego zapromieniowania).
Przy pracy wahadłem niezbędna jest koncentracja, spokój, prawidłowe mentalne zaprogramowanie leczenia oraz uważna obserwacja ruchów wahadła, żeby nie przeoczyć zmian kierunkowych, choćby najdrobniejszych. Należy też zaufać wahadłu w warunkach pełnego skupienia własnego. Uzyskane efekty zależą zarówno od konstrukcji wahadeł jak i od radiestety, jego umiejętności i zaangażowania.

Uwaga.
Stosowanie wahadła nie może nigdy zastępować konsultacji lekarskiej i klasycznych metod leczenia!
Stanowi ono zawsze jedynie działanie pomocnicze, uzupełniające, profilaktyczne oraz wzmacniające skuteczność terapii medycznej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl