
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.

- Dlaczego jesteśmy na Ziemi?
- Rady Szeptunki. O medycynie inaczej
- Sirius-D Classic (100g)
- Medytacje. Dobra Karma
- Podróż do domu. Przypowieść Kryona
- Samodiagnozowanie w medycynie chińskiej na podstawie emocji
- Prawa ewolucji świadomości
- Medycyna chińska (mechanizm otyłości)
- Autoterapia dzieci w opowiadaniach. Mam moc wyzdrowieć
- Podróż na Jowisza
Ciało i stres. Czy ja chcę, czy ja muszę
Cena regularna:
towar niedostępny






Opis
Książka Ciało i stres. Czy ja chcę, czy ja muszę Krzysztofa Krupki to podróż od powodów, aż do skutecznych sposobów eliminacji nadmiernego stresu z ciała, emocji i myśli.
Od autora:
"Stres dotyka każdego, na wszystkich etapach życia. Jego źródła są jednak bardzo różne – każdy z nas doznaje napięć pod wpływem innych czynników.
W życiu nie unikniemy stresu, bo tak naprawdę życie to właśnie stres. Ważne jest jednak, jak ten stan przechodzimy, jak sobie z nim radzimy. Źle przeżywany stres odbiera nam bowiem energię do życia: często powoli, a czasem nagle.
Książka ta pomaga zrozumieć, czym jest stres, jak sobie z nim radzić i jak „odblokować” swoją energię – czyli po prostu, jak żyć w harmonii z sobą samym.
Zazwyczaj sami jesteśmy swoimi największymi wrogami – to nasze postrzeganie powoduje, że coś odczuwamy jako dyskomfort, czyli stres, a coś innego jako komfort. Jednak na pewnym poziomie u wszystkich występują bardzo podobne reakcje stresowe."
Dane techniczne
Autor | Krzysztof Krupka |
Data wydania | 2016, Listopad |
Numer wydania | 1 |
ISBN | 9788394636807 |
Liczba stron | 200 |
Wymiary | 150 x 210 mm |
Okładka | miękka |
tagi | GhU^kl |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.