
Podaj swój e-mail, jeżeli interesują Cię informacje o nowościach i promocjach.

- Klucze Henocha - Księga Wiedzy
- Pasta do zębów Vicco Vajradanti (200g)
- Człowiek Uniwersalny
- Anna Księżniczka Millardii
- Pasta do zębów Dabur Red 100g
- Bioenergoterapia radiestezyjna w praktyce Zbigniewa Ożarskiego
- Pasta do zębów Dabur Herbal Bazylia (100ml)
- Sirius-D Classic (100g)
- Siedemdziesiąt Dwa Żywe Boskie Imiona Najwyższego
- Żeń-szeń z mleczkiem pszczelim - Ginseng Royal Jelly (ampułki)
Nieznana historia ewolucji miłości
towar niedostępny






Opis
22.06.2022 godz. 17.00 - Zapraszamy na spotkanie z autorem - KGNŚ, ul. Kredytowa 2, Warszawa.
Ludzkość czeka w najbliższym czasie największa przebudowa percepcji w całej jej historii. Zrozumienie mechanizmu ewolucji miłości jest jednym z najważniejszych kluczy do zbudowania lepszego świata, jako że ludzie w ogóle nie uświadamiają sobie dlaczego obecna miłość jest niedojrzała i że podlega ona określonym prawom rozwoju. Prawa te pozostają zupełnie nieznane i właśnie im niniejsza książka jest poświęcona. Ewolucja miłości została w tej książce potraktowana jako część ogólnej ewolucji ludzkości.
Autor przedstawił jednak nie tylko nieznane jej uwarunkowania, ale też fakty (stadia rozwoju), które w ogóle nie były dotychczas opisywane. „Nieznana historia ewolucji miłości” jest unikalnym uzupełnieniem publikacji tego autora poświęconych przemianom na Ziemi. Ukazuje ona NIEZNANĄ prawdę.
Jej dodatkową zaletą jest zilustrowanie jej reprodukcjami wielu mało znanych, lub wręcz unikalnych dzieł sztuki, w tym sztuki erotycznej. Szerszy jej opis dostępny będzie wkrótce jako podcast (dźwiękowy zapis rozmowy z autorem) na stronie www.nieznanyswiat.pl
UWAGA: książka ta przeznaczona jest tylko dla czytelników dorosłych.
Dane techniczne
Autor | Igor Witkowski |
Data wydania | 2022, Czerwiec |
Numer wydania | 1 |
ISBN | 9788396173041 |
Liczba stron | 176 |
Wymiary | 210 x 297 mm |
Okładka | twarda |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.